UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

NMNZ Reggae Festiwal już w sobotę!

24 lipca Wodzisław Śląski po raz kolejny stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. Osiemnasta edycja imprezy odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. Grubson, Tabu, Sidney Polak i inni zadbają o gorącą atmosferę. Dobra muzyka, zabawa i fantastyczna publiczność to znak rozpoznawczy tego wydarzenia.

Program Reggae Festiwalu: 24 lipca (sobota)

17:00-18:00 - rozgrzewka

18:00-19:15- Johny Rockers

19:30-20:45 - Dubska

21:00-22:30 - Tabu

22:45-00:15 - Grubson

00:30-1:45 - Sidney Polak

- Wodzisław Śląski zmieni się w Najcieplejsze Miejsce na Ziemi w środku lata, bo organizujemy imprezę z niepowtarzalnym klimatem i gorącą, zawsze pozytywną atmosferą. Liczymy, że i tym razem, mimo ograniczeń związanych z epidemią, fani tego festiwalu nie zawiodą – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na wydarzenie można kupić online. Cena biletu: 20 zł. Dzieci do 12. roku życia mają wstęp darmowy. Zakupu można dokonać także w Wodzisławskim Centrum Kultury w godzinach pracy jednostki oraz w kasach w dniu koncertu (od godz. 15).

Wyróżnia się następujące rodzaje biletów:

Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy [otwiera się w nowym oknie].

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania aktualnych na dzień imprezy zasad i warunków bezpieczeństwa epidemicznego określonych w obowiązujących przepisach prawa.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM". Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl [otwiera się w nowym oknie].

Na festiwal zaprasza prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie imprezy bądź jej odwołania.

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Podczas NMNZ będzie można wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Pełna lista pytań w NSP 2021 jest dostępna na stronie GUS [otwiera się w nowym oknie].