UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Nieruchomości gruntowe przy ul. Mieszka na sprzedaż

Prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim, o łącznej powierzchni ponad 3682 m kw. Nieruchomości gruntowe położone są w otoczeniu terenów usługowych, zabudowy mieszkaniowej, a także terenów zieleni.

Nieruchomości tworzą dwie działki w kształcie prostokątów, porośnięte trawą, z lekkim nachyleniem terenu w kierunku południowym. Dojazd do nieruchomości możliwy jest bezpośrednio z drogi publicznej ul. Mieszka, łączącej się z ul. Kokoszycką. Istnieje możliwość podłączenia do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Granice nieruchomości zostały ustalone przez firmę geodezyjną.

Przetarg

Przetarg odbędzie się 30 stycznia 2020 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińskiej 4B, sala 206, piętro I). Szczegółowe informacje można pobrać, klikając tutaj.

 

Cena wywoławcza nieruchomości netto: 318.500,00 zł

Wadium: 63 700,00 zł

Minimalne postąpienie: 3 190,00 zł

Przed przystąpieniem do przetargów uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z lokalizacją i zagospodarowaniem działek w terenie oraz uzgodnieniami branżowymi.

Informacje ws. przetargu można uzyskać w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Wodzisławia Śl. przy ul. Bogumińskiej 4A, pokój 100, tel. 32 45 90 508.

 

Galeria