UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Nieruchomości gruntowe przy ul. Mieszka na sprzedaż

Prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił trzeci przetarg na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim, o łącznej powierzchni ponad 3682 m kw. Nieruchomości gruntowe położone są w otoczeniu terenów usługowych, zabudowy mieszkaniowej, a także terenów zieleni.

Nieruchomości tworzą dwie działki w kształcie prostokątów, porośnięte trawą, z lekkim nachyleniem terenu w kierunku południowym. Dojazd do nieruchomości możliwy jest bezpośrednio z drogi publicznej ul. Mieszka, łączącej się z ul. Kokoszycką. Istnieje możliwość podłączenia do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Granice nieruchomości zostały ustalone przez firmę geodezyjną.

Przetarg

Przetarg odbędzie się 7 lutego 2019 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińskiej 4B, sala 206, piętro I). Szczegółowe informacje można pobrać, klikając tutaj.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 200 000,00 zł netto.

Przed przystąpieniem do przetargów uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z lokalizacją i zagospodarowaniem działek w terenie oraz uzgodnieniami branżowymi.

Informacje ws. przetargu można uzyskać w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Wodzisławia Śl. przy ul. Bogumińskiej 4A, pokój 100, tel. 32 45 90 508.

Galeria