Nie masz planu na piątek? Zagraj w planszówki

Brakuje ci pomysłu jak spędzić piątkowe popołudnie? A może po prostu chcesz spędzić kilka godzin z przyjaciółmi, rodziną lub w gronie jeszcze nieznanych Ci ludzi? Mamy na to idealne rozwiązanie. W każdy piątek na wodzisławskim Dworcu Kolejowym odbywa się wydarzenie pn. „Pociąg do gier”, które na pewno urozmaici Ci początek weekendu. Gry planszowe przechodzą prawdziwy renesans, stając się ciekawą i angażującą rozrywką, dlatego warto wziąć udział w tym wydarzeniu. Start o godzinie 17:00.

Planszówki urozmaicą każde popołudnie i wieczór, bowiem jest to najlepszy sposób na spędzenie dobrze czasu w gronie przyjaciół i rodziny, jednak nie tylko. Spotkanie przy rozgrywkach planszowych to także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości oraz poznania osób o podobnych zainteresowaniach i pasjach.

Podczas rozgrywek do wyboru jest mnóstwo planszówek. Uczestnicy znajdą tam zarówno te zręcznościowe, rodzinne, imprezowe, jak i kooperacyjne. Wydarzenie pn. „Pociąg do gier” odbywa się w każdy piątek w godz. od 17:00 do 20:00 na wodzisławskim Dworcu Kolejowym (ul. Rybnicka 2A).

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Wodzisław Śląskim przy współpracy z Stowarzyszeniem Happy Gry i My.