Naucz się zarządzać sobą w czasie

Już 19 maja w Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się szkolenie „Zarządzanie sobą w czasie”. Jeśli ciągle brakuje ci czasu, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Szkolenie poprowadzi Tomasz Markowski oraz Emil Nagalewski. Początek punktualnie o 9:00.

 

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy o metodach i technikach, które pozwolą efektywniej mierzyć się z codziennymi obowiązkami. Jeśli odczuwasz presję nadmiaru spraw do załatwienia… te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Podczas szkolenia dowiesz się:
– od czego zacząć zarządzanie sobą w czasie;
– co robić z wszystkimi piętrzącymi się zadaniami;
– jak zgodnie z metodą GTD gromadzić, porządkować, analizować, aktualizować i wybierać zadania, które wymagają działania;
– dlaczego warto planować i jak często należy to robić;
– co nam przeszkadza w realizowaniu zadań;
– jak efektywnie korzystać z poczty e-mail;
– z jakich przydatnych aplikacji warto korzystać, by zdążyć na czas;
– po jakie lektury sięgnąć, by uzupełnić lub pogłębić swoją wiedzę po szkoleniu.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Zarejestruj się: https://szkolenieinkubatorwodzislaw.evenea.pl/

BIO prowadzących szkolenie:

Tomasz Markowski – psycholog, trener sprzedaży, konsultant biznesowy, menedżer i przedsiębiorca, który przebył drogę od korporacji do własnej firmy. Obecnie aktywnie buduje i zarządza zespołem doradców i jednocześnie rozwija własną markę – RUBIKON Grupa Trenerów Biznesu. Jako trener ma za sobą ponad 800 dni szkoleniowych i ponad 4 000 przeszkolonych osób. Jest współtwórcą procesów Assesment Centre i Assesorem. Uczestniczył w projektach rozwojowych dla Menedżerów i Dyrektorów w Sieci Sprzedaży, a także w projektach wspierających Kampanie Sprzedażowe. Autor Podręcznika dla Doradców Klienta z branży ubezpieczeniowej pt. „Sprzedaż Doradcza”.

Emil Nagalewski – socjolog, PR-owiec, trener. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Łódzkim, marketing polityczny na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 2007 roku związany z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, gdzie odpowiada za promocję projektów. Od 2016 r. zaangażowany w rozwijanie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Prowadzi warsztaty, szkolenia i doradztwo w zakresie marketingu. Jako wykładowca akademicki prowadził zajęcia z public relations. Po godzinach działa w ramach alarmów smogowych.

Więcej informacji:
Emil Nagalewski: inkubator@cris.org.pl | t.: 501 091 085

***
Szkolenie: Zarządzanie sobą w czasie
data:
19 maja 2018 r. | godz.: 9:00-13:00
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Kubsza 28, Wodzisław Śląski)
prowadzenie: Tomasz Markowski i Emil Nagalewski
Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Zarejestruj się: https://szkolenieinkubatorwodzislaw.evenea.pl/

źródło: Gazeta Wodzisławska