Naucz bronić się sama! Weź udział w warsztatach samoobrony

Chcesz nauczyć się podstaw samoobrony? Czuć się pewnie w sytuacji, gdy musiałabyś stanąć w swojej obronie? A może dowiedzieć się, jak wprost stawiać granice? Komenda Powiatowa Policji wraz z miastem Wodzisławiem Śląskim zapraszają wszystkie kobiety na warsztaty samoobrony, które odbędą się na dzień przed Dniem Kobiet, 7 marca br. o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim.

Dzięki udziałowi w warsztatach samoobrony nie tylko nauczysz się, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sytuacji kryzysowej, ale także wzmocnisz poczucie  własnej wartości i zyskasz pewność siebie. Biorąc udział w zajęciach poznasz przydatne chwyty obezwładniające oraz najlepsze sposoby obrony przed napastnikiem. To wszystko pod okiem doświadczonych policyjnych instruktorów. A to nie wszystko. W trakcie tego czwartkowego spotkania policjanci przekażą wiedzę na temat bezpiecznych zachowań. Funkcjonariusze pokażą również, z jakich przedmiotów używanych na co dzień przez kobiety można skorzystać do samoobrony oraz podpowiedzą, jak odeprzeć bezpośredni atak. 

Warsztaty samoobrony odbędą się w czwartek, 7 marca br. w godz. od 18:00 do 20:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim. Obowiązuje strój i obuwie sportowe.

Nie czekaj i zapisz się już dziś

Chcesz wziąć udział w warsztatach samoobrony? Zapisy przyjmowane będą telefonicznie: 606 858 154 lub e-mailowo: n.panic@wodzislaw-slaski.pl do 6 marca 2024 roku.

Do pobrania

Patronat honorowy na warsztatami objął prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.