UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Na szczepienie przyjdź 15 minut wcześniej

Trwają szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Wodzisławiu Śląskim. Obsługa robi wszystko, aby oczekiwanie na przyjęcie preparatu było bezpieczne i przebiegało sprawnie. Nie zapominajmy, że wiele zależy również od nas samych. Trzymajmy dystans społeczny, nośmy maseczkę oraz przychodźmy na szczepienie maksymalnie 15 minut przed wskazaną godziną. Strażnicy miejscy jeszcze przed wejściem będą weryfikować, czy dana osoba pojawiła się w Punkcie w umówionym czasie.

5 maja 2021 r. ruszyły pierwsze szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Wodzisławiu Śląskim. Dokładnie, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 (ul. 26 Marca 66). Punkt będzie działał pięć dni w tygodniu, w godzinach 8:00-20:00.

Miasto organizuje to niezwykle ważne miejsce ze znaną w Wodzisławiu Śląskim firmą Medhouse. Wodzisławski punkt szczepień przeciwko koronawirusowi powodującemu COVID-19, zgodnie z deklaracjami służb medycznych, będzie mógł obsłużyć nawet do tysiąca osób dziennie. Wiele zależy od dostępności preparatów do szczepień.

Jak się zapisać?

Każda osoba, która chce zostać zaszczepiona musi najpierw zarejestrować się. Można tego dokonać:

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 32 74 67 400.