Na "Mancie" skorzystasz ze Strefy Saun

Dla zdrowia, dla poprawy samopoczucia i na przekór chłodniejszej aurze z ciekawą propozycją dla wodzisławian i nie tylko wychodzi Kryta Pływalnia „Manta”. Tym razem nie chodzi o atrakcje wyłącznie dla fanów pływania, ale o możliwość skorzystania z zewnętrznej Strefy Saun.

Warto podkreślić, że to jedyny taki kompleks w regionie, przez co wodzisławska pływalnia bez wątpienia zyskuje na swej nietuzinkowości i może być nie lada rarytasem dla prawdziwych koneserów takiej formy relaksu. Strefa ta jest wyposażona w dwie sauny suche – fińskie, z której każda pomieści 12 osób. W strefie znajdują się także beczka z zimną wodą oraz duża balia z gorącą wodą, która powróciła na „Mantę” po przerwie, a od tego sezonu ze względów ekologicznych ogrzewana jest piecem elektrycznym, a nie drewnem, jak to było do tej pory. W dużej balii, w której temperatura dochodzi nawet do 50 stopni, można poczuć klimat sauny japońskiej i ukoić zmęczenie. W okresie od od listopada do końca marca, w terminie od poniedziałku do soboty możemy skorzystać z sauny w godzinach od 14:00 do 22:00, z kolei w sobotę i w niedziele zrelaksujemy się w strefie w godzinach od 14:00 do 21:00. Przykładowo, wejście indywidualne na basen i saunę koszt 20 zł, dla posiadaczy karty „Rodzina 3+” – 17 zł, bilet sauna non profit – 10 zł.

Zainteresowani mogą także korzystać ze strefy saun po uprzedniej rezerwacji – godzina to koszt 200 zł, zaś dwie godziny to koszt 300 zł. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.mosir.wodzislaw-slaski.pl.

źródło: Gazeta Wodzisławska