UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Międzynarodowe śniadanie dla firm produkcyjnych

Jesteś producentem? Prowadzisz usługi dla przemysłu? Masz warsztat ślusarski, tokarski, spawalniczy? A może chcesz zainwestować w startup? Zapisz się i poznaj swoich kontrahentów, podwykonawców, współpracowników. Partnerzy polsko-czeskiego memorandum o współpracy zapraszają 30 stycznia br. na Śniadanie Biznesowe.

Komitet Sterujący w imieniu partnerów polsko-czeskiego memorandum o współpracy transgranicznej (podpisanego 10.10.2019 r.) serdecznie zaprasza na pierwsze międzynarodowe śniadanie biznesowe, które odbędzie się 30 stycznia 2020 r. od  godz. 7:30 do godz. 10:00 w Gościńcu Wodzisławskim.

Celem głównym spotkania jest budowanie relacji B2B na granicy, nawiązywanie kontaktów i zamiana kontaktów na kontrakty. Spotkanie dedykowane jest wyłącznie dla firm produkcyjnych i usługodawców dla przemysłu.

 • 7:30 - rejestracja i śniadanie,
 • 8:00 - dr. Andreas Glenz - www.prevac.pl,
 • 8:15 - ing. Pavel Sládeček - www.vyrobaplastu.eu,
 • 8:30 - przedstaw się - 30 sekund dla każdego,
 • 9:10 - wprowadzenie do networkingu - Krzysztof Dybiec, Prezes IG,
 • 9:20 - budujemy relacje, rozmowy kuluarowe,
 • 10:00 - zakończenie.

 

 • Partnerami wydarzenia są:

Izby Gospodarcze i Cechy z Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Żor, Forum Firm z Radlina, Powiat Wodzisławski, Miasto Wodzisław Śl., Miasto Racibórz, Miasto Żory, Miasto Jastrzębie-Zdrój i Miasto Rybnik oraz Gminy Godów i Gorzyce, a także Okresní hospodářske komory z Karwiny, Opawy i Bruntalu, Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje, Havířovsko-karvinský kovo klastr, Miasto Karwina, Opawa, Bruntal i Karniów oraz Gmina Sucha Górna.

 • Partnerzy medialni:

Plusy Dla Biznesu, Gazeta Informator, Raciborz.com.pl oraz www.slaskibiznes.pl, www.tuwodzisław.pl, www.rybnik.com.pl, www.tuzory.pl, www.tujastrzebie.pl

Zapisy https://evenea.pl/event/spg/

 • O prelegentach:

Dr. Andreas Glenz - prezes firmy PREVAC, która jest wiodącym na świecie producentem aparatury naukowo-badawczej, przeznaczonej do prowadzenia badań i eksperymentów w warunkach wysokiej i ultra wysokiej próżni. Andreas Glenz jest człowiekiem, który świetnie potrafi łączyć świat nauki i biznesu. Jest wizjonerem, aktywistą, człowiekiem czynu, mocno zaangażowanym w sprawy społeczne, jak i ekologię. Bliski jego sercu jest los młodych ludzi, a tym samym temat reformy szkolnictwa, głównie zawodowego. Jest bardzo cenionym menedżerem, który ma na swoim koncie liczne tytuły i wyróżnienia, m.in.: „Srebrną Odznakę Honorową” Sejmiku Województwa Śląskiego, tytuł „Człowieka Roku 2014” w kategoriach „Biznes” i „Nagroda Internautów” w plebiscycie tuwodzislaw.pl, tytuł „Menedżera Roku” nadany przez Stowarzyszenie Managerów na Śląsku, tytuł „Przyjaciel Wodzisławskiej Oświaty”. Dr Glenz jest również laureatem „Gorzyckiej Perły 2016”. Uzyskał „Medal 70-lecia Instytutu Odlewnictwa w Krakowie”. W 2016 r. otrzymał nominację do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, Polskiego Oskara Biznesu a w 2016 i 2017 r. do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni dr Glenz otrzymał tytuł „Menedżer Roku Województwa Śląskiego 2016”.

ing. Pavel Sládeček – właściciel Spółki Avance Europe s r.o., zajmującej się produkcją komponentów plastikowych dla biznesu, jak i dla sektora prywatnego. Firma realizuje rozwiązania kompleksowe dla klientów, jak i produkcję wyrobów własnych. Jest zainteresowana rozszerzyć działanie w Polsce, w następujących trzech sferach:

 1. Produkcja plastików wtryskiwaniem. Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem https://www.vyrobaplastu.eu/
 1. Modułowe podłogi plastikowe.  Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem: http://www.plastovepodlahy.eu/
 1. Granulaty plastikowe.

żródło: Powiat Wodzisławski