UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Lokale do wynajęcia

Masz pomysł na biznes i szukasz lokum dla swojej firmy? Domaro Spółka z o.o. w Wodzisławiu Śląskim zaoferowała do wynajęcia lokale, przy ulicach: Kubsza, 26 Marca, Tysiąclecia, Jana Pawła II oraz na Rynku.

Ul. Tysiąclecia 78-92 - lokal użytkowy o powierzchni 110,43 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 110,43 m2, składający się z pomieszczeń głównych, zaplecza oraz z piwnicy. Wyposażony w WC. Położony w budynku przy ul. Tysiąclecia 78-92 w Wodzisławiu Śląskim. Przeznaczenie: handel, biuro, usługa.
 
 
Więcej informacji, kliknij tutaj.
 
 

Ul. 26 Marca 23 - lokal użytkowy o powierzchni 22,93 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy  o powierzchni 22,93 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz wspólnego wc, położony  w budynku przy ul. 26 Marca 23 w Wodzisławiu Śląskim. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności gospodarczej.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Ul. Kubsza 28 - lokal użytkowy,  o powierzchni 42,70 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy,  o powierzchni 42,70 m2, składający się z dwóch pomieszczeń, korytarza oraz  z wc, położony na II piętrze w budynku przy ul. Kubsza 28 w Wodzisławiu Śląskim. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Możliwość prowadzenia działalności usługowej po dokonaniu zgłoszenia w Starostwie Powiatowym zmiany sposobu użytkowania.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Ul. Kubsza 28 - lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 126,33 m2

Spółka oferuje do wynajęcia pomieszczenia usytuowane na III piętrze w budynku położonym przy ul. Kubsza 28 w Wodzisławiu Śląskim o łącznej powierzchni użytkowej 126,33 m2. Pomieszczenia wyposażone są  w instalację elektryczną, wod. kan,  oraz c.o. i przeznaczone są do prowadzenia działalności biurowej. Możliwość prowadzenia działalności usługowej po dokonaniu zgłoszenia w Starostwie Powiatowym zmiany sposobu użytkowania.
 
Więcej informacji, kliknij tutaj.
 
 

Ul. Kubsza - lokal użytkowy o powierzchni 27,86 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy,  o powierzchni 27,86 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz wspólnego wc usytuowanego na korytarzu, położony na II piętrze w budynku przy ul. Kubsza 28 w Wodzisławiu Śląskim. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Możliwość prowadzenia działalności usługowej po dokonaniu zgłoszenia w Starostwie Powiatowym zmiany sposobu użytkowania.
 
Więcej informacji, kliknij tutaj.
 
 

Ul. Kubsza 28 - lokal użytkowy o powierzchni 24,57 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 24,57 m2, składający się z dwóch pomieszczeń oraz  wc, położony na I piętrze w budynku przy ul. Kubsza 28 w Wodzisławiu Śląskim. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wod. - kan. oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Możliwość prowadzenia działalności usługowej po dokonaniu zgłoszenia w Starostwie Powiatowym zmiany sposobu użytkowania.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

 

II piętro przy ul. Kubsza 28 - lokal użytkowy o powierzchni 18,69 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 18,69  m2, składający się z dwóch pomieszczeń oraz wspólnego wc usytuowanego na korytarzu, położony na II piętrze w budynku przy ul. Kubsza 28 w Wodzisławiu Śląskim. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej.  Istnieje możliwość prowadzenia działalności usługowej po dokonaniu zgłoszenia w Starostwie Powiatowym zmiany sposobu użytkowania.
 
Więcej informacji, kliknij tutaj.
 
 

Ul. Rynek 22 - lokal użytkowy o powierzchni 46,40 m2

Spółka oferuje do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy, usytuowany w budynku przy ul. Rynek 22 w Wodzisławiu Śląskim o łącznej powierzchni użytkowej 46,40 m2. Lokal wyposażony  i przystosowany do prowadzenia małej gastronomii.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Ul. Jana Pawła II - lokal użytkowy o powierzchni 31,37 m2

Lokal samodzielny, jedno przestronne pomieszczenie wraz z łazienką. Lokal wyposażony w instalację wod.kan.; c.co.; instalację elektryczną. Przed lokalem szeroki, wyremontowany deptak. Przeznaczenie najmu: działalność handlowa, biurowa, usługowa, na cele użyteczności publicznej.

Więcej informacji, kliknij tutaj.