UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Lokale do wynajęcia

Masz pomysł na biznes i szukasz lokum dla swojej firmy? Domaro Spółka z o.o. w Wodzisławiu Śląskim zaoferowała do wynajęcia lokale, przy ulicach: Kubsza, 26 Marca, Tysiąclecia oraz na Rynku.

Ul. Kubsza

Lokal o powierzchni 27,86 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy, o powierzchni 27,86 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz wspólnego wc usytuowanego na korytarzu. Pomieszczenie położone jest na II piętrze. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Lokal o powierzchni 126,33 m2

Spółka oferuje do wynajęcia pomieszczenia usytuowane na III piętrze o łącznej powierzchni użytkowej 126,33 m2. Pomieszczenia wyposażone są  w instalację elektryczną, wod. kan,  oraz c.o. i przeznaczone są do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Lokal o powierzchni 24,57 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 24,57 m2, składający się z dwóch pomieszczeń oraz wc. Położony jest na I piętrze. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wod. - kan. oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Lokal o powierzchni 11,19 m2

 
Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy,  o powierzchni 11,19 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz wspólnego wc usytuowanego na korytarzu, położony na I piętrze. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.
 
Więcej informacji, kliknij tutaj.
 
 
Lokal o powierzchni 45,65 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na IV piętrze w budynku, przy ul. Kubsza 28A o pow. 45,65 m2, składającego się z dwóch pomieszczeń. Jedno z nich wymaga częściowego odświeżenia, przedpokoju oraz wc. Wyposażony w instalację elektryczną, c.o.,wod.-kan. Lokal przystosowany jest do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

 

ul. Tysiąclecia 78-92

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o powierzchni 110,43 m2, składający się z pomieszczeń głównych, zaplecza oraz z piwnicy. Wyposażony w WC.
Położony w budynku przy ul. Tysiąclecia 78-92 w Wodzisławiu Śląskim. Przeznaczenie: handel, biuro, usługa.
 
 
 
ul. 26 Marca 23
 
Do wynajęcia  lokal użytkowy lokal użytkowy  o powierzchni 22,93 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz wspólnego wc, położony w budynku przy ul. 26 Marca 23 w Wodzisławiu Śląskim. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności gospodarczej.
 
 
 
Rynek
 
Spółka oferuje do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy, usytuowany w budynku przy ul. Rynek 22 w Wodzisławiu Śląskim o łącznej powierzchni użytkowej 46,40 m2.

Lokal wyposażony  i przystosowany do prowadzenia małej gastronomii.

Osoby zainteresowane wynajmem prosimy o kontakt tel.: 32 455 30 37 wew. 31 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: techniczny@domaro.com.pl.