UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Kupuj świadomie polskie produkty

Przez pandemię koronawirusa zamknięto wiele firm, sklepów. Pracę straciło już blisko pół miliona Polaków. W obecnej sytuacji każdy nasz zakup i każda złotówka wydana na polski produkt może przyczynić się do polepszenia sytuacji polskich przedsiębiorców. Apelujemy więc: kupuj świadomie polskie produkty.

Każda kwota wydana na polski produkt ma niewyobrażalne znaczenie. Więcej pieniędzy wydanych na krajowe produkty to większe wpływy dla przedsiębiorców i więcej miejsc pracy dla rodaków. W trakcie robienie zakupów zachęcamy więc do zwracania uwagi na to, gdzie został wyprodukowany dany produkt.

Kupujmy polskie produkty, te oznaczone kodem rozpoczynającym się od 590. W obecnej chwili jest to bardzo ważne. Chrońmy naszą gospodarkę, chrońmy miejsca pracy w Polsce. Tak wiele i jednocześnie niewiele od nas zależy.

 

Na kryzys związany

Każda kwota wydana na polski produkt ma niewyobrażalne znaczenie. Więcej pieniędzy wydanych na krajowe produkty to większe wpływy dla przedsiębiorców i więcej miejsc pracy dla rodaków. W trakcie robienie zakupów zachęcamy więc do zwracania uwagi na to, gdzie został wyprodukowany dany produkt.Kupujmy polskie produkty, te oznaczone kodem rozpoczynającym się od 590. W obecnej chwili jest to bardzo ważne. Chrońmy naszą gospodarkę, chrońmy miejsca pracy w Polsce. Tak wiele i jednoczenie niewiele od nas zależy.

z epidemią koronawirusa nakładają się problemy gospodarcze. Trwające od kilku tygodni zamknięcie większości sklepów i punktów usługowych sprawiło, że pracę już straciło ok. pół miliona Polaków. W sieci nie brakuje więc akcji, mających na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców.

Czytaj więcej na https://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-malgorzata-rozenek-apeluje-kupujcie-polskie-produkty,nId,4426564#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox