UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków w PP4

Już po raz czwarty na scenie sali gimnastycznej ZSP4 odbyły się prezentacje umiejętności językowo-wokalnych dzieci w wieku od 3-6 lat.

17.05, prawie 40 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych, walczyło o nagrodę główną tj. voucher na półroczny kurs języka angielskiego w Szkole Językowej Pascal Connect. Dzieci oceniane były przez profesjonalne jury: Agnieszkę Bedrunkę - Ignac - lektora języka angielskiego, Katarzynę Rusyn - nauczyciela języka angielskiego oraz Sylwię Lubszczyk - nauczyciela muzyki, która prowadzi zespół wokalny "GAMA", zdobywający liczne nagrody w konkursach i festiwalach. Przedszkolaki spisały się na medal - dlatego też organizator zapewnił nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika - były to pamiątkowe teczki i długopisy Pascal Connect oraz drewniane klocki memory - zwierzęta, wykonane przez kolejnego sponsora Pol- Eko- Aparatura. Dzięki udziałowi w programie „Żółty talerz" oraz współpracy ze Stowarzyszeniem "Razem na Szybiku" możliwy był poczęstunek dla zgromadzonych gości. 

Podczas konkursu zostały zaprezentowane również prace plastyczne wykonane przez uczestników konkursu "Twórczy recykling - zagrożone gatunki zwierząt na świecie", którego organizatorem była Katarzyna Godawa- nauczyciel PP4..