UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Konkurs ofert: szczepienia przeciwko grypie dla seniorów

Prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza do składania ofert na realizację programu zdrowotnego pn. Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego w wieku 60+.

Wysokość środków publicznych planowanych na realizację tego zadania to 94 tys. zł. Miasto pokrywa 100 proc. wartości szczepionki oraz wykonania szczepienia wraz z badaniem lekarskim.

Przypomnijmy, w 2017 r. radni Rady Miejskiej przyjęli program szczepień ochronnych przeciwko grypie, skierowany do mieszkańców Wodzisławia Śląskiego w wieku 60+. To już kolejny projekt, który realizowany jest w mieście z myślą o seniorach. Szczepienia osób powyżej 60. roku życia mają przyczynić się do obniżenia liczy zachorowań na grypę i jej późniejszych powikłań. Program obejmuje lata 2017-2019.

Które podmioty są uprawnione do składania ofert w ogłoszonym właśnie konkursie? Jakiego dokładnie rodzaju zadań dotyczy konkurs? Jak przygotować ofertę? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w treści ogłoszenia (kliknij tutaj).

Informacji dotyczących konkursu ofert udziela Biuro Spraw Społecznych (tel. 32 45 90 537, kom. 516 035 896). Ostateczny termin składania ofert upływa 21 sierpnia.

 

Zarządzenie nr OR-I.0050.288.2019 Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego z dnia 5 września 2019 r. w sprawie rozstrzygnięcia konkursu ofert na realizację programu zdrowotnego pn. Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego w wieku 60+.