Konkurs ofert: szczepienia przeciwko grypie dla seniorów

Prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza do składania ofert na realizację programu zdrowotnego pn. Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego w wieku 60+.

Wysokość środków publicznych planowanych na realizację tego zadania to 94 tys. zł. Miasto pokrywa 100 proc. wartości szczepionki oraz wykonania szczepienia wraz z badaniem lekarskim.

Przypomnijmy, w 2017 r. radni Rady Miejskiej przyjęli program szczepień ochronnych przeciwko grypie, skierowany do mieszkańców Wodzisławia Śląskiego w wieku 60+. To już kolejny projekt, który realizowany jest w mieście z myślą o seniorach. Szczepienia osób powyżej 60. roku życia mają przyczynić się do obniżenia liczy zachorowań na grypę i jej późniejszych powikłań. Program obejmuje lata 2017-2019.

Które podmioty są uprawnione do składania ofert w ogłoszonym właśnie konkursie? Jakiego dokładnie rodzaju zadań dotyczy konkurs? Jak przygotować ofertę? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w treści ogłoszenia (kliknij tutaj).

Informacji dotyczących konkursu ofert udziela Biuro Spraw Społecznych (tel. 32 45 90 537, kom. 516 035 896). Ostateczny termin składania ofert upływa 21 sierpnia.