Już jutro w CAS warsztaty z modelarstwa lotniczego

Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na nową, odmienioną formę warsztatów z modelarstwa lotniczego. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się m.in. jak budować modele latające z papieru i drewna.

Dla kogo?

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 10 roku życia, które chciałyby kreatywnie spędzać swój wolny czas. Podczas zajęć przejdą każdy etap ich powstawania i nauczą się tworzyć modele samolotów z papieru i drewna, rozwijając przy tym zdolności manualne. Uczestnicy będą mogli uruchomić pokłady swojej wyobraźni, aby po zakończeniu zajęć poczuć zadowolenie z efektów swojej pracy. Warsztaty poprowadzi Jacek Grubecki - doświadczony instruktor i pasjonat modelarstwa lotniczego.

Jakie korzyści z warsztatów?

Zajęcia kształcą zdolności manualne, uczą cierpliwości i dokładności. Pozwalają również zapoznać się z podstawowymi zasadami konstrukcji statków powietrznych i aerodynamiki. Zaszczepiają zamiłowanie do inżynierii i lotnictwa.

Bezpłatne warsztaty odbędą się we wtorek, 12 lipca w godz. od 9:30 do 13:00 w Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim (ul. Styczyńskiego 2). Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 509 271 987.