Jesteś przedsiębiorcą? Weź udział w forum biznesowym

24 maja w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się dedykowane przedsiębiorcom wydarzenie, będące źródłem wiedzy i kontaktów biznesowych. Mowa o Local Business Forum ForBS 2, które będzie miało miejsce w hotelu Amadeus. Jego organizatorami są miasto i Izba Gospodarcza.

Forum to efekt intensywnej współpracy Urzędu Miasta i Izby Gospodarczej na rzecz integracji środowisk samorządowego i biznesowego.

Temat przewodni tegorocznego forum to „Czego nie widać w drodze do sukcesu”. Swoje prelekcje podczas ForBS wygłoszą m.in. prezydent miasta Mieczysław Kieca, ekspert i mentor networkingu Grzegorz Turniak oraz certyfikowany specjalista Google Robert Duda.

Planowana liczba uczestników zbliżającej się edycji to 200 osób, z czego 150 to przedstawiciele biznesu. Przedsiębiorcy mogą nie tylko wziąć udział w wydarzeniu, ale także zostać partnerami forum. Szczegółowe informacje na temat oferty partnerskiej i całego przedsięwzięcia można znaleźć na stronie internetowej www.forbs.com.pl.

Forum biznesowe odbędzie się pod patronatem Rady Programowej, w skład której w tym roku wchodzą: dr Andreas Glenz – prezes Zarządu PREVAC sp. z o.o., Tadeusz Grabiec – prezes Zarządu GROS sp. z o.o., Tadeusz Wojciechowski – właściciel firmy Handlobud, Janusz Musioł – właściciel Marko sp.j., Marcin Dzioba – członek Zarządu Adegis sp. z o.o., Tomasz Krupa – właściciel Damatic s.c., Marek Capek – prezes Zarządu Capek sp. z o.o., Marian Wilhelm – prezes Zarządu MAGRA Wilhelm & Wspólnicy sp.j., Dariusz Pojda z INFOSAFE Kołodziej, Pojda, Wilhelm sp.j. oraz Piotr Hampel – dyrektor regionalny Inter Cars SA.

Partnerem strategicznym forum jest PKO Bank Polski.

źródło: Gazeta Wodzisławska