II Rodzinny Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Gwiazda programu MasterChef Charles Daigneault ponownie będzie gościem imprezy

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego - święto całej naszej lokalnej społeczności. Z tej okazji prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza do udziału w Rodzinnym Pikniku. Główną atrakcją imprezy na "Trzech Wzgórzach" będzie pokaz gwiazdy programu MasterChef Charlesa Daigneaulta.

Impreza rozpocznie się o godz. 13:00 w strefie rekreacyjno-grillowej na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki. Potrwa cztery godziny.

Razem z wodzisławianami danie na megapatelni plenerowej przyrządzać będzie charyzmatyczna gwiazda świata kulinarnego, znany z telewizji Charles Daigneault. Wiecznie uśmiechnięty, z humorem i dystansem podchodzący do rzeczywistości, potrafi zrelaksować, rozbawić do łez i zarazić innych swoją pasją - gotowaniem.

W programie imprezy nie zabraknie również m.in. atrakcji dla dzieci, specjalnych pokazów przygotowanych przez strażaków oraz możliwości rozmowy z funkcjonariuszami wodzisławskiej komendy policji.

Dzień Samorządu Terytorialnego obchodzimy na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r. Tak naprawdę jest to święto całej naszej lokalnej społeczności, również tych, którzy biorą udział w wyborach samorządowych, aktywnie działają w lokalnym środowisku i kształtują je – mówi prezydent miasta Mieczysław Kieca. – Mam nadzieję, że, podobnie jak w roku ubiegłym, mieszkańcy przyjmą nasze zaproszenie, zabiorą ze sobą swoje rodziny, przyjaciół i że będziemy mogli świętować wspólnie. Bo wspólnie tworzymy Wodzisław i razem stanowimy wyjątkową wspólnotę – dodaje.

Informacje o II Rodzinnym Pikniku z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego są zamieszczane na stronie wydarzenia w portalu Facebook (kliknij tutaj). Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Piknikowi ponownie będzie przyświecać hasło: nasze pomysły, nasze miasto, nasz samorząd.