Gorące rytmy w piętnastą edycję Festiwalu Reggae

Już dziś zarezerwujcie sobie czas na 27-28 lipca. Wielkimi krokami zbliża się piętnasta, jubileuszowa edycja Reggae Festiwal – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi.

To wydarzenie, które na dobre wpisało się na listę największych festiwali reggae w Polsce i od lat skutecznie przyciąga oddanych fanów. Atrakcyjny i zróżnicowany line up, widowiskowe koncerty, a przede wszystkim niezawodna publiczność i świetna atmosfera – to wszystko sprawi, że w festiwalowe dni bawić będziemy się znakomicie. Po raz trzeci gorące rytmy rozbrzmiewać będą na stadionie miejskim. Kogo tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć? Na scenie głównej pojawią się artyści z Polski, Włoch i Hiszpanii. Gościem specjalnym i bez wątpienia wyjątkowym będzie O.S.T.R. Dla swojej publiczności zagrają fantastyczni muzycy z Tabu. Zapowiadają się iście szałowe i koncertowe dwa dni. Dodatkowo, wzorem lat poprzednich, muzycznie zrelaksować można będzie się w pobliżu drugiej sceny RiseUp Soundsystem ze strefą chill-out.

Wstęp na imprezę wolny! Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile w Wodzisławiu Śląskim. Wydarzenie dla miasta Wodzisławia Śląskiego organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury.

źródło: Gazeta Wodzisławska