Galerie

Kryta Pływalnia Manta i Strefa Saun

Kryta Pływalnia MANTA to coś więcej niż tylko basen. To także zajęcia w zakresie aqua aerobiku, nauki pływania oraz szkółki pływackiej. To również zewnętrza Strefa Saun.

Pałac Dietrichsteinów w Wodzisławiu Śląskim

Pałac Dietrichsteinów to najstarsza, klasycystyczna budowla w Polsce. Dziś znajduje się w nim muzeum prezentujące wystawy dotyczące historii ziemi wodzisławskiej i miasta, sale wystaw czasowych, wystawa interaktywna SOWA, czyli Strefę Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności. W obiekcie znajdują się również przestrzenie do organizacji spotkań, wydarzeń i koncertów.

Wnętrze Pałacu Dietrichsteinów

Wodzisławskie Muzeum, które swoją siedzibę ma w jednym z najstarszych klasycystycznych budynków w Polsce - Pałacu Dietrichsteinów zaprasza wszystkich w swoje przestronne wnętrza, w których zakamarkach kryje się niejedna tajemnica...

Park Miejski

Zielone płuca w centrum miasta - tak spokojnie możemy nazwać Park Miejski w Wodzisławiu Śląskim. Czarujące miejsce, będące celem przechadzek, znajduje się w dogodnej odległości od najbardziej newralgicznych punktów centrum Wodzisławia Śląskiego.

Pałac w Kokoszycach

Kompleks parkowo-pałacowy w Kokoszycach to interesujące miejsce w Wodzisławiu Śląskim, które od ponad 20 lat spełnia funkcję Archidiecezjalnego Domu Rekolekcyjnego.

Place zabaw

Wodzisławskie szkraby mają się gdzie bawić. W mieście nie brakuje kolorowych, funkcjonalnych i bezpiecznych placów zabaw, które są oblegane każdego słonecznego dnia.

Poczta

Codziennie w świat wyrusza stąd tysiące listów i przesyłek. To miejsce zawsze tętni życiem. Mowa oczywiście o budynku wodzisławskiej poczty, która jest jednym z charakterystycznych budynków w naszym mieście.