Galerie

Dyżury wakacyjne

Nasi najmłodsi podopieczni wakacyjny czas spędzają w przedszkolach podczas dyżurów wakacyjnych. Nie mają czasu na nudę!

Gala Laureatow 2019

Za nami święto utalentowanych uczniów, laureatów konkursów, dzieci i młodzieży z sukcesami rozwijających swoje talenty i pasje. Do nich, podczas kolejnej edycji Gali Laureatów, powędrowały wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, sportowe i kulturalne.

Zakończenie roku 2019

Czas podsumowań, gratulacji za uzyskane wyniki w nauce już za nami. Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystych zakończeń roku szkolnego 2018/2019

IV edycja Eko-Rajdu

24 maja odbyła się IV edycja "WODZISŁAWSKIEGO EKO-RAJDU UCZNIOWSKIEGO" - działania prowadzonego przez Miejską Radę Uczniowską we współpracy z Miastem Wodzisław Śląski. W rajdzie wzięło udział trzynaście drużyn ze wszystkich szkół podstawowych.

Wiosna 2019

Pierwszy Dzień Wiosny za nami. Uczniowie i wychowankowie przedszkoli szukali jej oznak.

Mikołajki 2018

6 grudnia, jak co roku, do szkół i przedszkoli zawitał Mikołaj. Czyżby wodzisławskie dzieci były grzeczne? A może potwierdziła się opinia, że Mikołaj kocha je wszystkie?

IV Wodzisławski Festiwal Kreatywności

IV Wodzisławski Festiwal Kreatywności przeszedł do historii. W Wodzisławskim Centrum Kultury na uroczystej gali podsumowano pracę 49 zespołów i ponad 60 trenerów. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbyło się w wypełnionej po brzegi sali Wodzisławskiego Centrum Kultury.