Galerie

Dzień Dziecka 2021

W mieście 1 czerwca było wyjątkowo gwarnie i było słychać w każdym jego zakątku śmiech i okrzyki kibicowania. Tak świętowano tegoroczny Dzień Dziecka. Wodzisławskie placówki przygotowały dla swoich podopiecznych całe mnóstwo atrakcji, które sprawiły, że ten dzień milusińscy zapamiętają na długo.

Święto Wiosny

Zima tego roku nie odpuszcza i pomimo daty w kalendarzu świat za oknem nie wskazuje na przybycie wiosny. Podopieczni wodzisławskich placówek postanowili odczarować ten stan rzeczy i podjęli wiele działań, aby Pani Wiosna wreszcie przybyła. Co zrobili? Zapraszamy do galerii zdjęć.

Mikołajki 2020

On dostał twój list – na pamięć go zna. Prezenty już wziął i w worku je ma. Bo Mikołaj jedzie tu już. On widzi cię przez sufit, czy śpisz, czy bawisz się. On czuje niezawodnie, kto był grzeczny, a kto nie…. E. Flinta, "Mikołaj jedzie tu znów"

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/21

1 września 2020 to ważna data w życiu wodzisławskich uczniów. Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkół i do tradycyjnej nauki. Dzieciom, młodzieży i pierwszoklasistom życzymy licznych sukcesów oraz tego, by szkoła była dla nich nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale i wielką przygodą.

Sierpniowy dyżur wakacyjny

Wodzisławskie przedszkola pełniące dyżur wakacyjny w sierpniu oferowały swoim podopiecznym wiele atrakcyjnych zajęć. Po minach maluchów widać, że nie było czasu na nudę.

Lipcowy dyżur wakacyjny

W trudnych czasach pandemii wodzisławskie przedszkola organizują swoim podopiecznym szereg atrakcyjnych zajęć, w czasie których nie ma czasu na nudę. Zapraszamy do galerii zdjęć z dyżuru lipcowego.

Zakończenie roku szkolnego 2020

To był wyjątkowy rok szkolny. Jego ostatnie trzy miesiące zostaną w naszej pamięci ze względu na panującą pandemię. Wyjątkowy rok szkolny i wyjątkowe zdjęcia z jego zakończenia.

Nauka zdalna

Jak w całym kraju również wodzisławska oświata w marcu br. stanęła w obliczu nowych wyzwań, które przeniosły uczniów i nauczycieli w całkowicie inną rzeczywistość. Wirtualny świat bitów, w którym część z naszej społeczności był już od dawna stał się środowiskiem naturalnym dla nawet najbardziej opornych. Pomimo piętrzących się trudności, takimi jak przepustowość sieci, niedostatki sprzętowe, czy brak możliwości bezpośredniego kontaktu, nauczyciele i nasi Uczniowie oraz stojący za nimi dzielnie Rodzice DAJEMY RADE. Zapraszamy na przegląd efektów tej pracy.