Galerie

Zakończenie roku szkolnego 2020

To był wyjątkowy rok szkolny. Jego ostatnie trzy miesiące zostaną w naszej pamięci ze względu na panującą pandemię. Wyjątkowy rok szkolny i wyjątkowe zdjęcia z jego zakończenia.

Nauka zdalna

Jak w całym kraju również wodzisławska oświata w marcu br. stanęła w obliczu nowych wyzwań, które przeniosły uczniów i nauczycieli w całkowicie inną rzeczywistość. Wirtualny świat bitów, w którym część z naszej społeczności był już od dawna stał się środowiskiem naturalnym dla nawet najbardziej opornych. Pomimo piętrzących się trudności, takimi jak przepustowość sieci, niedostatki sprzętowe, czy brak możliwości bezpośredniego kontaktu, nauczyciele i nasi Uczniowie oraz stojący za nimi dzielnie Rodzice DAJEMY RADE. Zapraszamy na przegląd efektów tej pracy.

Ferie 2020

Zimowy wypoczynek obfitował w wiele atrakcji dla podopiecznych wodzisławskich placówek.

Mikołajki 2019

6 grudnia w wodzisławskich placówkach pojawił się długo wyczekiwany Mikołaj. Wzbudził nie tylko wiele radości, ale również wywołał szerokie uśmiechy na twarzach obdarowanych prezentami dzieci.

Dzień Nauczyciela 2019

Słowo "dziękuję"brzmiało donośnie we wszystkich wodzisławskich placówkach. Wychowankowie przedszkoli i szkół wyrażali wdzięczność swoim nauczycielom za poszerzanie wiedzy i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.

V Festiwal Kreatywności

To już piąty raz na dwa dni Wodzisław zamienił się w kreatywne miasto. 2 i 3 października w Szkole Podstawowej nr 1 oraz w Wodzisławskim Centrum Kultury dwustu siedemdziesięciu uczestników zachwyciło swoimi talentami, pomysłowością podczas V Wodzisławskiego Festiwalu Kreatywności. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbyło się w wypełnionej po brzegi sali Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019

Rok Szkolny 2019/2020 został uroczyście rozpoczęty we wszystkich wodzisławskich placówkach. Uśmiechnięte buzie..... oby tak zostało do czerwca!

Dyżury wakacyjne

Nasi najmłodsi podopieczni wakacyjny czas spędzają w przedszkolach podczas dyżurów wakacyjnych. Nie mają czasu na nudę!