Galerie

Dyżur wakacyjny 2021

Lipcowy dyżur w wodzisławskich przedszkolach przebiegał w miłej, radosnej atmosferze. Na podopiecznych czekało wiele atrakcji przygotowanych przez nauczycieli. Jak widać przedszkolaki bawiły się i uczyły z uśmiechami na buziach.

Zakończenie roku szkolnego 2020-21

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Nadeszły długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego wypoczynku uczniów i nauczycieli po kolejnym trudnym roku. Życzymy wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom by nadchodzące wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dzień Dziecka 2021

W mieście 1 czerwca było wyjątkowo gwarnie i było słychać w każdym jego zakątku śmiech i okrzyki kibicowania. Tak świętowano tegoroczny Dzień Dziecka. Wodzisławskie placówki przygotowały dla swoich podopiecznych całe mnóstwo atrakcji, które sprawiły, że ten dzień milusińscy zapamiętają na długo.

Święto Wiosny

Zima tego roku nie odpuszcza i pomimo daty w kalendarzu świat za oknem nie wskazuje na przybycie wiosny. Podopieczni wodzisławskich placówek postanowili odczarować ten stan rzeczy i podjęli wiele działań, aby Pani Wiosna wreszcie przybyła. Co zrobili? Zapraszamy do galerii zdjęć.

Mikołajki 2020

On dostał twój list – na pamięć go zna. Prezenty już wziął i w worku je ma. Bo Mikołaj jedzie tu już. On widzi cię przez sufit, czy śpisz, czy bawisz się. On czuje niezawodnie, kto był grzeczny, a kto nie…. E. Flinta, "Mikołaj jedzie tu znów"

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/21

1 września 2020 to ważna data w życiu wodzisławskich uczniów. Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkół i do tradycyjnej nauki. Dzieciom, młodzieży i pierwszoklasistom życzymy licznych sukcesów oraz tego, by szkoła była dla nich nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale i wielką przygodą.

Sierpniowy dyżur wakacyjny

Wodzisławskie przedszkola pełniące dyżur wakacyjny w sierpniu oferowały swoim podopiecznym wiele atrakcyjnych zajęć. Po minach maluchów widać, że nie było czasu na nudę.

Lipcowy dyżur wakacyjny

W trudnych czasach pandemii wodzisławskie przedszkola organizują swoim podopiecznym szereg atrakcyjnych zajęć, w czasie których nie ma czasu na nudę. Zapraszamy do galerii zdjęć z dyżuru lipcowego.