UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Galerie

IV edycja Eko-Rajdu

24 maja odbyła się IV edycja "WODZISŁAWSKIEGO EKO-RAJDU UCZNIOWSKIEGO" - działania prowadzonego przez Miejską Radę Uczniowską we współpracy z Miastem Wodzisław Śląski. W rajdzie wzięło udział trzynaście drużyn ze wszystkich szkół podstawowych.

Wiosna 2019

Pierwszy Dzień Wiosny za nami. Uczniowie i wychowankowie przedszkoli szukali jej oznak.

Mikołajki 2018

6 grudnia, jak co roku, do szkół i przedszkoli zawitał Mikołaj. Czyżby wodzisławskie dzieci były grzeczne? A może potwierdziła się opinia, że Mikołaj kocha je wszystkie?

IV Wodzisławski Festiwal Kreatywności

IV Wodzisławski Festiwal Kreatywności przeszedł do historii. W Wodzisławskim Centrum Kultury na uroczystej gali podsumowano pracę 49 zespołów i ponad 60 trenerów. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbyło się w wypełnionej po brzegi sali Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Gala z okazji Dnia Nauczyciela

Zasłużone gratulacje przyjmowali dziś wszyscy, którzy dbają, tworzą i czują wodzisławską oświatę. W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do rąk szczególnie zasłużonych dyrektorów i nauczycieli trafiła Nagroda Prezydenta Miasta Mieczysława Kiecy. Wyróżnieni zostali pracownicy oświaty, którzy otrzymali odznaczenia i nagrody państwowe. Gratulowano także tym, którzy otrzymali stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego i mianowanego.

Oświatowe Centrum Nauki i Techniki

Wodzisławskie Oświatowe Centrum Nauki i Techniki przy Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim stwarza możliwości rozwoju wielu umiejętności i zawodowych pasji. Jakich? Sprawdźcie. Zapraszamy do galerii zdjęć.