Galerie

Gala z okazji Dnia Nauczyciela

Zasłużone gratulacje przyjmowali dziś wszyscy, którzy dbają, tworzą i czują wodzisławską oświatę. W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do rąk szczególnie zasłużonych dyrektorów i nauczycieli trafiła Nagroda Prezydenta Miasta Mieczysława Kiecy. Wyróżnieni zostali pracownicy oświaty, którzy otrzymali odznaczenia i nagrody państwowe. Gratulowano także tym, którzy otrzymali stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego i mianowanego.

Oświatowe Centrum Nauki i Techniki

Wodzisławskie Oświatowe Centrum Nauki i Techniki przy Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim stwarza możliwości rozwoju wielu umiejętności i zawodowych pasji. Jakich? Sprawdźcie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Inauguracja roku szkolnego 2018-2019

Wszystkie wodzisławskie placówki 3 września wypełniły się gwarem podopiecznych i ich opiekunów przybyłych na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy do galerii zdjęć.

XLII Międzynarodowy Kongres Pueri Cantores w Barcelonie

Młodzieżowy Chór Miejski Canticum Novum działający przy Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim odwiedził Barcelonę, po tym jak udało się zakwalifikować do XLII Międzynarodowego Kongresu Pueri Cantores.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Rok szkolny zakończony! W wodzisławskich szkołach odbyły się uroczyste akademie podsumowujące pracę uczniów i nauczycieli w kończącym się roku szkolnym 2017/2018. Niech te wakacje będą czasem dobrego odpoczynku, nabierania siły do dalszej pracy lub nauki.