UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Galerie

Ferie 2020

Zimowy wypoczynek obfitował w wiele atrakcji dla podopiecznych wodzisławskich placówek.

Mikołajki 2019

6 grudnia w wodzisławskich placówkach pojawił się długo wyczekiwany Mikołaj. Wzbudził nie tylko wiele radości, ale również wywołał szerokie uśmiechy na twarzach obdarowanych prezentami dzieci.

Dzień Nauczyciela 2019

Słowo "dziękuję"brzmiało donośnie we wszystkich wodzisławskich placówkach. Wychowankowie przedszkoli i szkół wyrażali wdzięczność swoim nauczycielom za poszerzanie wiedzy i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.

V Festiwal Kreatywności

To już piąty raz na dwa dni Wodzisław zamienił się w kreatywne miasto. 2 i 3 października w Szkole Podstawowej nr 1 oraz w Wodzisławskim Centrum Kultury dwustu siedemdziesięciu uczestników zachwyciło swoimi talentami, pomysłowością podczas V Wodzisławskiego Festiwalu Kreatywności. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbyło się w wypełnionej po brzegi sali Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019

Rok Szkolny 2019/2020 został uroczyście rozpoczęty we wszystkich wodzisławskich placówkach. Uśmiechnięte buzie..... oby tak zostało do czerwca!

Dyżury wakacyjne

Nasi najmłodsi podopieczni wakacyjny czas spędzają w przedszkolach podczas dyżurów wakacyjnych. Nie mają czasu na nudę!

Gala Laureatow 2019

Za nami święto utalentowanych uczniów, laureatów konkursów, dzieci i młodzieży z sukcesami rozwijających swoje talenty i pasje. Do nich, podczas kolejnej edycji Gali Laureatów, powędrowały wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, sportowe i kulturalne.

Zakończenie roku 2019

Czas podsumowań, gratulacji za uzyskane wyniki w nauce już za nami. Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystych zakończeń roku szkolnego 2018/2019