UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Galerie

Święto Wiosny

Zima tego roku nie odpuszcza i pomimo daty w kalendarzu świat za oknem nie wskazuje na przybycie wiosny. Podopieczni wodzisławskich placówek postanowili odczarować ten stan rzeczy i podjęli wiele działań, aby Pani Wiosna wreszcie przybyła. Co zrobili? Zapraszamy do galerii zdjęć.

Mikołajki 2020

On dostał twój list – na pamięć go zna. Prezenty już wziął i w worku je ma. Bo Mikołaj jedzie tu już. On widzi cię przez sufit, czy śpisz, czy bawisz się. On czuje niezawodnie, kto był grzeczny, a kto nie…. E. Flinta, "Mikołaj jedzie tu znów"

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/21

1 września 2020 to ważna data w życiu wodzisławskich uczniów. Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkół i do tradycyjnej nauki. Dzieciom, młodzieży i pierwszoklasistom życzymy licznych sukcesów oraz tego, by szkoła była dla nich nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale i wielką przygodą.

Sierpniowy dyżur wakacyjny

Wodzisławskie przedszkola pełniące dyżur wakacyjny w sierpniu oferowały swoim podopiecznym wiele atrakcyjnych zajęć. Po minach maluchów widać, że nie było czasu na nudę.

Lipcowy dyżur wakacyjny

W trudnych czasach pandemii wodzisławskie przedszkola organizują swoim podopiecznym szereg atrakcyjnych zajęć, w czasie których nie ma czasu na nudę. Zapraszamy do galerii zdjęć z dyżuru lipcowego.

Zakończenie roku szkolnego 2020

To był wyjątkowy rok szkolny. Jego ostatnie trzy miesiące zostaną w naszej pamięci ze względu na panującą pandemię. Wyjątkowy rok szkolny i wyjątkowe zdjęcia z jego zakończenia.

Nauka zdalna

Jak w całym kraju również wodzisławska oświata w marcu br. stanęła w obliczu nowych wyzwań, które przeniosły uczniów i nauczycieli w całkowicie inną rzeczywistość. Wirtualny świat bitów, w którym część z naszej społeczności był już od dawna stał się środowiskiem naturalnym dla nawet najbardziej opornych. Pomimo piętrzących się trudności, takimi jak przepustowość sieci, niedostatki sprzętowe, czy brak możliwości bezpośredniego kontaktu, nauczyciele i nasi Uczniowie oraz stojący za nimi dzielnie Rodzice DAJEMY RADE. Zapraszamy na przegląd efektów tej pracy.

Ferie 2020

Zimowy wypoczynek obfitował w wiele atrakcji dla podopiecznych wodzisławskich placówek.