UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Galerie

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/21

1 września 2020 to ważna data w życiu wodzisławskich uczniów. Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkół i do tradycyjnej nauki. Dzieciom, młodzieży i pierwszoklasistom życzymy licznych sukcesów oraz tego, by szkoła była dla nich nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale i wielką przygodą.

Sierpniowy dyżur wakacyjny

Wodzisławskie przedszkola pełniące dyżur wakacyjny w sierpniu oferowały swoim podopiecznym wiele atrakcyjnych zajęć. Po minach maluchów widać, że nie było czasu na nudę.

Lipcowy dyżur wakacyjny

W trudnych czasach pandemii wodzisławskie przedszkola organizują swoim podopiecznym szereg atrakcyjnych zajęć, w czasie których nie ma czasu na nudę. Zapraszamy do galerii zdjęć z dyżuru lipcowego.

Zakończenie roku szkolnego 2020

To był wyjątkowy rok szkolny. Jego ostatnie trzy miesiące zostaną w naszej pamięci ze względu na panującą pandemię. Wyjątkowy rok szkolny i wyjątkowe zdjęcia z jego zakończenia.

Nauka zdalna

Jak w całym kraju również wodzisławska oświata w marcu br. stanęła w obliczu nowych wyzwań, które przeniosły uczniów i nauczycieli w całkowicie inną rzeczywistość. Wirtualny świat bitów, w którym część z naszej społeczności był już od dawna stał się środowiskiem naturalnym dla nawet najbardziej opornych. Pomimo piętrzących się trudności, takimi jak przepustowość sieci, niedostatki sprzętowe, czy brak możliwości bezpośredniego kontaktu, nauczyciele i nasi Uczniowie oraz stojący za nimi dzielnie Rodzice DAJEMY RADE. Zapraszamy na przegląd efektów tej pracy.

Ferie 2020

Zimowy wypoczynek obfitował w wiele atrakcji dla podopiecznych wodzisławskich placówek.

Mikołajki 2019

6 grudnia w wodzisławskich placówkach pojawił się długo wyczekiwany Mikołaj. Wzbudził nie tylko wiele radości, ale również wywołał szerokie uśmiechy na twarzach obdarowanych prezentami dzieci.

Dzień Nauczyciela 2019

Słowo "dziękuję"brzmiało donośnie we wszystkich wodzisławskich placówkach. Wychowankowie przedszkoli i szkół wyrażali wdzięczność swoim nauczycielom za poszerzanie wiedzy i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.