Festyn rodzinny w ZSP4

24 maja 2019 w ZSP4 odbył się festyn rodzinny. Na scenie rozstawionej na dziedzińcu szkolnym odbyły się występy dzieci począwszy od przedszkolaków, a skończywszy na uczennicach klas ósmych. Wszyscy mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów. Nie zabrakło wokalistów, tancerzy czy instrumentalistów.

Tegoroczny festyn to była uczta nie tylko dla ducha, ale i ciała. Na stoiskach serwowane były kawa, herbata, ciasto, gofry, gorąca czekolada, popcorn. Można było skosztować chleba ze smalcem czy kiełbaski z grilla. Nie zabrakło też gier, zabaw, konkursów i innych atrakcji. Zorganizowany został turniej rodzinny tzw. sztafeta rodzin, na młodsze dzieci czekał dmuchany zamek oraz malowanie twarzy, odbył się pokaz pierwszej pomocy połączony z quizem, straż pożarna przyjechała samochodem strażackim, dzieci miały okazję zobaczyć jego wyposażenie.

Festyn odbył się dzięki Radzie Rodziców ZSP4, Stowarzyszeniu „Razem na Szybiku”, Radzie Dzielnicy Jedłownik Osiedle, piekarni „Koczor”, firmie „Cywka Sport – Centrum Przygotowania Motorycznego”, Centrum Okulistyki „OKOLUX”, Studio urody „Urodomania”, firmie „Corpus sanum Damian Sitko”, firmie „POL-EKO Aparatura” oraz zakładowi przetwórstwa mięsnego „Tomaszny”.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w to piątkowe popołudnie oraz tym, którzy przyczynili się do organizacji tego cudownego dnia. To był naprawdę udany dzień!