UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

E-parkowanie w Wodzisławiu Śląskim

Opłacasz parkowanie w Płatnej Strefie w naszym mieście? Już teraz możesz to zrobić z dowolnego miejsca. Wystarczy, że skorzystasz z darmowej aplikacji ePARK.

ePARK to oficjalna metoda płatności za postój w Strefie Płatnego Parkowania. Pochodząca ze Szwecji darmowa aplikacja umożliwia opłacenie postoju w wygodny i szybki sposób. Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć lub przedłużyć parkowanie.

Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store:

System ePark umożliwia wykupienie biletu na określony czas. Można również skorzystać z funkcji „START-STOP” i płacić za realny czas postoju. Z ePARK płaci się tylko za faktyczny czas parkowania. Płatność realizowana jest online. Ważne, by korzystający z ePark oznakowali pojazd tak, aby osoba kontrolująca wiedziała, że kierowca korzysta z tej aplikacji.

Aplikacja ePark została stworzona z myślą o kierowcach. Rejestracja w aplikacji to nic skomplikowanego. Wystarczy podać swój adres e-mail i nr rejestracyjny pojazdu. Przedpłata nie jest wymagana. Pierwsze parkowanie jest kredytowane – to pozwala bezpiecznie wypróbować aplikację. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą (debetową lub kredytową), a płatność realizowana będzie automatycznie.

Więcej informacji na temat aplikacji znajdziecie na jej fanpage'u i stronie internetowej. Link do aplikacji to: www.eparko.pl/app.

źródło: ePark