Dziś Mikołaj spotka się z najmłodszymi na rynku

6 grudnia o 16:00 na rynku nastąpi wielkie otwarcie Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Specjalnie dla najmłodszych zaplanowaliśmy spektakl „Olaf na tropie” w wykonaniu aktorów Teatru Wodzisławskiej Ulicy, spotkanie z Mikołajem i słodkie niespodzianki.

Okazjonalne ozdoby, a także przysmaki to tylko niektóre z licznych propozycji, w jakie zaopatrzone będą umiejscowione pod zadaszeniem stoiska. Mikołajki, koncerty kolęd to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na pierwszy tydzień jarmarku. W dniu otwarcia w czwartek, 6 grudnia nie lada gratka czekać będzie na najmłodszych. Będą mogli wziąć udział grze terenowej "Dzwoneczki Św. Mikołaja" zorganizowanej przez Wodzisławską Placówkę Wsparcia Dziennego "Dziupla". Miasto odwiedzi Mikołaj, zobaczymy też spektakl "Olaf na tropie". Na scenie pojawi się zespół Kokoszyczanki. W sobotę, 8 grudnia będziemy mieli okazję usłyszeć Miejski Chór Mieszany Jadwiga, Chór Męski ECHO, Chór Kameralny Przyjaciół SN oraz zespół Coral. Ponadto w niedzielę, 9 grudnia na scenie pojawi się Magdalena Kaflińska.

Wydarzenie dla Miasta Wodzisławia Śląskiego organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury.

Mikołaj pojawi się również na miejskim lodowisku, zlokalizowanym na ul. Tysiąclecia 25 (godz. 15.00-20.00) oraz na Krytej Pływalni MANTA, mieszczącej się na os. 1 Maja 16c (godz. 17.00-17.30).