UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Dzień Otwarty w SP10

10 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 10 im. Janusza Korczaka odbył się Dzień Otwarty dla przedszkolaków i ich rodziców.

W poniedziałkowe popołudnie dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 10 oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, przedstawili rodzicom przedszkolaków ofertę edukacyjną, zapoznali z programem nauczania oraz możliwościami szkoły. W tym czasie dzieci zwiedzały budynek, gdzie w poszczególnych salach czekało na nie wiele atrakcji. W sali gimnastycznej, pod opieką trenerów oraz uczniów klas sportowych, przedszkolaki mogli spróbować podstaw biathlonu oraz judo. Gry edukacyjne i łamigłówki były atrakcją w sali informatycznej. W zielonej pracowni - sali Eko - dzieci wykonywały ciekawe doświadczenia, obserwowały roślinki przez mikroskop oraz jadły zdrowe bakalie i owocowe szaszłyki. Sala zabaw oraz świetlica zamieniły się w małe place zabaw z ciekawymi budowlami wykonanymi z klocków. Zostały również przeprowadzone zajęcia plastyczne i muzyczne. Wszystko odbyło się dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli.

Na koniec na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek przy pięknie udekorowanym stole. Każdy przedszkolak wyszedł  ze szkoły z balonikiem i słodką niespodzianką.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom wraz z ich pociechami za przybycie i poznawanie naszej szkoły!


Więcej zdjęć z tego dnia na FB szkoły: https://www.facebook.com/zosia.blutko/videos/3006669032717942/