Duża, niezabudowana działka na sprzedaż

Jeśli poszukujesz dużej, zielonej i niezabudowanej działki w Wodzisławiu Śląskim, dobrze trafiłeś. Prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił drugi przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ulicy Wiejskiej.

Nieruchomość położona jest w terenach zabudowy mieszkaniowej. Jej powierzchnia wynosi prawie 10 tys. m kw. Działka jest usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowanych dwóch apartamentowców oraz w otoczeniu terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej. Posiada kształt nieregularny. Porośnięta jest trawą oraz krzewami i drzewami. Posiada bezpośredni dostęp do ulicy Wiejskiej. Istnieje możliwość podłączenia do sieci wodociągowej i energetycznej. Granice nieruchomości zostały prawnie ustalone przez firmę geodezyjną.

Przed przystąpieniem do przetargu uczestnicy przetargu zobowiązani są do zapoznania się z lokalizacją i zagospodarowaniem nieruchomości w terenie oraz uzgodnieniami branżowymi. Przetarg odbędzie się 5 października 2017 r. (szczegółowe informacje - pobierz).

Informacje ws. przetargu można uzyskać u pracowników Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego (ul. Bogumińska 4b, pokój nr 100, tel. 32 45 90 508).