Dowiedz się, jak porwać tłumy w Internecie

Jeśli interesujecie się marketingiem, nie możecie przegapić tego wydarzenia. Już 17 października o godz. 18:00 w wodzisławskim Pilsner Pub odbędzie się spotkanie z Cezarym Stacewiczem, który opowie jak budować popularność w internecie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Podczas prelekcji pt. "Virality i Guerilla Marketing, czyli jak tworzyć treść, która porywa serca" Cezary Stacewicz poprowadzi uczestników przez świat filmików z sieci oraz kampanii znanych marek, które rozprzestrzeniały się wirusowo i angażowały ludzi na całym świecie. Prezentowany materiał będzie analizowany pod kątem elementów zapewniających rozgłos, omawiane też będą reguły projektowania tego typu treści.

Cezary Stacewicz związany jest z środowiskiem startupowym i marketingowym. Pochodzi z Łodzi i jest zaangażowany w liczne projekty na rzecz swojego miasta (m.in @zaznajlodzi). Jest także mentorem w akceleratorze Startup Spark oraz Head of Virality w Incredigital. Autostopowicz i Digital Nomad jednocześnie. Fan trendów przyszłości, podróży z plecakiem i dobrych książek.

Spotkanie z Cezarym Stacewiczem organizuje działający od miesiąca w Wodzisławiu Śląskim Inkubator Przedsiębiorczości. Inkubator jest współfinansowany przez miasto Wodzisław Śląski. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnictwo wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji poprzez serwis evenea.pl: https://viralmarketing.evenea.pl/.

***
Virality i Guerilla Marketing, czyli jak tworzyć treść, która porywa serca
data: 17 października 2017 r. (wtorek) | godz.: 18:00
miejsce: Pilsner Pub (Rynek 8, Wodzisław Śląski)

źródło: mat. org.