UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Do 5 kwietnia możesz zgłosić swoją pisankę

Do 5 kwietnia osoby zainteresowane udziałem w konkursie na najładniejszą pisankę mogą zgłaszać swoje prace. Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii w Polsce i idące za tym ograniczenia m.in. w poruszaniu się, konkurs na najpiękniejszą pisankę odbędzie się w zmienionej formule. Jakiej? Sprawdźcie w artykule.

Zasady udziału w konkursie

Krok 1. Wykonaj pracę - wielkanocną pisankę, która będzie zawierała minimum jeden miejski kolor (szary, czerwony lub granatowy).

Krok 2. Sfotografuj własnoręcznie przygotowaną pracę (do trzech zdjęć).

Krok 3. Pobierz i wypełnił oświadczenie (tutaj). Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią pobierz i wypełnij zgodę na udział w konkursie podpisany przez rodziców lub opiekunów (tutaj).

Krok 4. Zeskanuj bądź zrób zdjęcie oświadczeniu.

Krok 5. Zdjęcia własnoręcznie przygotowanej pracy oraz skan oświadczenia wyślij na adres e-mailowy: kalendarz@wodzislaw-slaski.pl do 5 kwietnia 2020 r. (do końca dnia).

Krok 6. W temacie e-maila wpisz: Konkurs na najpiękniejszą pisankę - swoje imię i nazwisko.

Krok 7. W treści e-maila wpisz: imię i nazwisko twórcy, kategorię, w której bierze udział, oraz informacje, w jaki sposób można się z daną osobą skontaktować (nr tel.).

Prace oceniane będą przez jury w czterech kategoriach:

  • dzieci do 10. roku życia,
  • młodzież od 11. do 18. roku życia,
  • osoby dorosłe,
  • kategoria rodzinna/grupowa, czyli praca zbiorowa całych rodzin lub grup.

Nagrody

Rozstrzynięcie konkursu odbędzie się na miejskim facebooku (tutaj), w czwartek - 9 kwietnia. Zwycięzcom konkursu zostaną wręczone nagrody. Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii w Polsce, nagrody zostaną przekazane w późniejszym terminie, o którym organizatorzy poinformują za pośrednictwem miejskich social mediów.

Więcej informacji dot. konkursu na najładniejszą pisankę można znaleźć w regulaminie wydarzenia, kliknij tutaj.