UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

DECORDRUK - tekstylia tworzone z pasją

Projektują, drukują, szyją. Są polską, a co więcej wodzisławską firmą. Poznajcie DECORDRUK, przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją oraz dystrybucją produktów tekstylnych w branży home decor oraz tekstylnych nośników reklamy. Dzięki ich wyrobom wnętrza rozbłyskają nowym blaskiem.

Kilka słów o firmie

Firma DECORDRUK, w początkowej fazie swojego istnienia, specjalizowała się przede wszystkim w produkcji tekstyliów reklamowych oraz dekoracyjnych. Wraz z początkiem 2020 roku marka przeszła gruntowny rebranding. Skupiła się na produkcji i sprzedaży tekstyliów do wnętrz. Mowa m.in. o zasłonach, firanach, poduszkach, obrusach, roletach, baldachimach.

Miłość do pięknych wnętrz i tkanin sprawia, że stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, tkaniny i rodzaje wykończeń. Naszymi klientami są głównie kobiety, które pragną do swoich domów wprowadzić wyjątkowe i niebanalne dodatki. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były wykonane z najwyższą starannością i z materiałów najwyższej jakości - mówi Kamila Wybraniec, specjalista ds. marketingu w firmie DECORDRUK. - Dzięki temu klienci do nas wracają, a co więcej, polecają kolejnym osobom. Ponadto wśród odbiorców są również znani i lubiani polscy influencerzy, specjalizujący się w tematyce wystroju wnętrz. To dla nas ogromne wyróżnienie - dodaje.

Warto dodać, że firma posiada w swojej ofercie również asortyment dla najmłodszych. Wykonuje m.in. pufy, namioty tipi, maty do tipi, plakaty. W ofercie znaleźć można ok. 15 kolekcji dedykowanych dzieciom. Kolekcji m.in. z motywem Mickey & Minnie, kwiatów, dżungli, dinozaurów, boho, jednorożców. 

Projektując wzory dla dzieci zawsze staramy się osiągnąć kompromis między upodobaniami dzieci i rodziców - informuje Kamila.

Firma posiada własną drukarnię tekstylną i szwalnię. Dzięki temu jest w stanie zapewnić konkurencyjne ceny, kompleksową obsługę oraz niepowtarzalne produkty. Zaawansowane zaplecze techniczne oraz wyszkolona kadra pozwalają na obsługę najbardziej wymagających klientów.

Produkty reklamowe

Sporą częścią działalności pozostają produkty reklamowe, czyli personalizowane leżaki, parawany, hamaki, siedziska, torby, fartuchy oraz tkaniny z nadrukami. Firma ma możliwość wykonania także poduszki w dowolnym kształcie, siedziska na wymiar, banerów, żagli reklamowych i wielu innych nietypowych rozwiązań. Rozwiązań wydrukowanych, skrojonych i uszytych na miarę. DECORDRUK doceniają nie tylko rodzime, polskie przedsiębiorstwa, ale i te zagraniczne.

Sprzedaż internetowa

DECORDRUK zajmuje się sprzedażą za pośrednictwem witryny internetowej www.decordruk.pl.

Póki co, prowadzimy tylko sprzedaż internetową, ale mamy nadzieję, że dalszy rozwój pozwoli nam na otwarcie punktu stacjonarnego, gdzie klienci będą mogli robić zakupy, zasięgnąć porady, a przede wszystkim, lepiej nas poznać - zapewnia Agnieszka Mojżysz, wiceprezes DECORDRUK.

Warto dodać, że składając zamówienie online, można odebrać je osobiście w siedzibie firmy (os. 1 Maja 16h, Wodzisław Śląski).

Dlaczego firma ma swoją siedzibę w Wodzisławiu Śląskim?

Siedziba DECORDRUK znajduje się na osiedlu 1 Maja, w starym pokopalnianym budynku. Pracownicy doceniają jego historię i czerpią z niej inspirację. Większość osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie pochodzi i mieszka w Wodzisławiu Śląskim.

Mamy nadzieję, że tutejsze firmy również dostrzegą zalety tego pięknego terenu. Jest to bowiem miejsce z historią w tle, o które jako mieszkańcy i przedsiębiorcy powinniśmy dbać - podsumowuje.

Gdzie znajduje się DECORDRUK?

Adres: os. 1 Maja 16H, Wodzisław Śląski
Numer telefonu: 887 750 445
E-mail: kontakt@decordruk.pl
Strona internetowa: https://www.decordruk.pl/ [otwiera się w nowym oknie]
Facebook: https://www.facebook.com/decordruk/ [otwiera się w nowym oknie]
Instagram: https://www.instagram.com/decordruk/ [otwiera się w nowym oknie]