Członkowie Rad Dzielnic

W każdej z dziewięciu dzielnic Wodzisławia Śląskiego wybrana została rada dzielnicy składająca się z 15 członków.

 

Członkowie rady dzielnicy Jedłownik Osiedle:

  • Hieronim Pustuła,

  • Antoni Mężyk – przewodniczący rady,

  • Mariusz Borkowski,

  • Piotr Jeszka,

  • Maciej Krajewski,

  • Karolina Sikora,

  • Marek Małek - przewodniczący zarządu,

  • Jadwiga Szweda,

  • Małgorzata Folwarczny - wiceprzewodnicząca rady,

  • Piotr Korduła,

  • Marzena Lorenc,

  • Bożena Kuczera,

  • Karolina Mrowiec - wiceprzewodnicząca zarządu,

  • Edyta Skurzyńska,

  • Adam Cichy.

 

Członkowie Rady Dzielnicy Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka

  • Marek Kurkowski,

  • Andrzej Marek,

  • Gabriela Adamczyk,

  • Brygida Adamik,

  • Joanna Kulińska – przewodnicząca Rady,

  • Leszek Kosubek,

  • Barbara Malirz,

  • Stefan Grzybacz - przewodniczący zarządu,

  • Robert Ziarko,

  • Michał Adamczyk,

  • Grzegorz Student,

  • Ireneusz Urbanek,

  • Marian Kwiatoń,

  • Krystian Hanslik,

  • Michał Sobala.

 

Członkowie Rady Dzielnicy Kokoszyce

  • Eugeniusz Chłapek - przewodniczący rady,

  • Agata Burda - wiceprzewodnicząca rady,

  • Marek Jurczyk,

  • Hubert Morawiec,

  • Sebastian Podeszwa - przewodniczący zarządu,

  • Jadwiga Piontek - wiceprzewodnicząca zarządu,

  • Zofia Widenka,

  • Alojzy Zbieszczyk,

  • Stefan Dzierżawa,

  • Lucjan Szymik,

  • Błażej Kozielski,

  • Blandyna Konieczny,

  • Rafał Bieniek,

  • Tadeusz Klimanek,

  • Bożena Świątek.

 

Członkowie Rady Dzielnicy Nowe Miasto

  • Zygmunt Ciesielski,

  • Eugeniusz Janas,

  • Roman Grzanka,

  • Grzegorz Korzeń,

  • Arkadiusz Celny,

  • Roman Szamatowicz – przewodniczący rady,

  • Jan Kaczyński – wiceprzewodniczący zarządu,

  • Stanisław Szymala - przewodniczący zarządu,

  • Grażyna Sitko,

  • Zbigniew Werner,

  • Wojciech Wilkowski,

  • Piotr Klimek - wiceprzewodniczący rady,

  • Bożena Jasiak,

  • Maria Turkiewicz,

  • Artur Klimek.

 

Członkowie Rady Dzielnicy Os. XXX-lecia-Piastów-Dąbrówki

  • Karol Hojka - wiceprzewodniczący rady,

  • Grzegorz Soroczyński - wiceprzewodniczący zarządu,

  • Halina Tyczyńska,

  • Sylwia Szolc,

  • Ewa Szajor,

  • Mariusz Gaca,

  • Bogdan Chudzik,

  • Adrian Jędryka - przewodniczący zarządu,

  • Kamil Kuśmierczyk,

  • Alan Szatyło – przewodniczący rady,

  • Józef Bogdanowicz,

  • Kazimierz Przybyłko,

  • Stanisław Bruś,

  • Zygmunt Kwiecień,

  • Józef Osadnik.

 

Członkowie Rady Dzielnicy Radlin II

  • Janusz Wawrzyczny,

  • Piotr Maciuga,

  • Bogdan Rudol,

  • Katarzyna Zöllner–Solowska – przewodnicząca rady,

  • Tomasz Odrozek,

  • Alojzy Magiera,

  • Witold Mandrysz,

  • Antoni Kozielski,

  • Ireneusz Górecki - przewodniczący zarządu,

  • Jolanta Kwiecień,

  • Adam Króliczek,

  • Łucja Żymełka,

  • Dorota Kolarczyk,

  • Katarzyna Kłosok,

  • Witold Sosna.

 

Członkowie Rady Dzielnicy Stare Miasto

  • Alojzy Szymiczek - przewodniczący zarządu,

  • Marta Kufieta,

  • Andrzej Czech,

  • Marek Koczy,

  • Dorota Holona,

  • Krzysztof Ledwoń,

  • Bogumił Wrona,

  • Marian Plewnia – przewodniczący rady,

  • Mariusz Starosta,

  • Józef Szebesta,

  • Mariusz Chłapek,

  • Emilia Krasowska-Bazylak,

  • Wioleta Furtok,

  • Bogdan Badowski.

 

Członkowie Rady Dzielnicy Wilchwy

  • Patrycja Stokłosa,

  • Ilona Tlołka,

  • Adam Jajko,

  • Tomasz Nowak,

  • Teresa Rybka – przewodnicząca Rady,

  • Jolanta Palowska,

  • Tomasz Gierczyk,

  • Mirosław Laube,

  • Alina Kamczyk,

  • Ilona Bazgier - przewodnicząca zarządu,

  • Aleksandra Tkocz,

  • Adrianna Walczak,

  • Danuta Olejniczak-Paterek,

  • Mariusz Blazy,

  • Justyna Kucharska.

 

Członkowie Rady Dzielnicy Zawada:

  • Lucyna Czajka,

  • Stanisława Manderla,

  • Zofia Pomiotło - wiceprzewodnicząca zarządu,

  • Sylwia Koźlik,

  • Krzysztof Dubiński - wiceprzewodniczący rady,

  • Joanna Stolarska,

  • Wojciech Burda - przewodniczący zarządu,

  • Katarzyna Romanowska,

  • Gabriela Maciuga,

  • Gabriela Pilinko,

  • Izabela Michałek,

  • Leszek Szotek,

  • Jakub Elsner,

  • Jan Zemło – przewodniczący Rady,

  • Edward Kabut.