"Cykl filmów religijnych" w Wodzisławskim Centrum Kultury

23 i 24 marca o godz. 17:00 oraz 25 marca o godz. 18:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Pegaz na kolejną odsłonę Cyklu Filmów Religijnych. Tym razem widzowie zobaczą film pt. „Sprawa Chrystusa”.

Film przedstawia historię ateisty Lee. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune”, a w domu czekała na niego kochająca żona i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach...

 

 - Cykl filmów religijnych w WCK cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta. To jedna z wielu propozycji naszego kina „Pegaz” – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 10 zł są dostępne w kasie WCK oraz w sprzedaży internetowej. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami.

źródło: WCK