UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Centrum Dietetyki „Zdrowy Duet”

Centrum Dietetyki "Zdrowy Duet" to miejsce, w którym można znaleźć kompleksową pomoc w zakresie zmiany i poprawy stanu zdrowia oraz nawyków żywieniowych. "Zdrowy Duet" to Natalia Bugla i Anna Jęczmionka - dietetyczki, które z wielką pasją wykonują swoją pracę i zmieniają życie swoich klientów na lepsze i zdrowsze. Tu przede wszystkim liczy się człowiek.

Kilka słów o firmie

Centrum Dietetyki "Zdrowy Duet" jest prężnie rozwijającą się firmą. Doczekała się aż czterech fili: w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Łaziskach Górnych i Wodzisławiu Śląskim. W naszym mieście funkcjonuje od września 2020 roku. Natalia Bugla, właścicielka firmy i opiekunka wodzisławskiej fili, ukończyła studia na kierunku dietetyka kliniczna na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz psychodietetykę na Ślaskiej Wyższej Szkole Medycznej. Dietetyka od zawsze była jej pasją, a praca z ludźmi sprawiała ogromną satysfakcję. Doświadczenie zdobywała podczas licznych praktyk w szpitalach, w prywatnych gabinetach dietetyków, a także w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Natalia jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie

Natalia dba o to, aby zalecenia żywieniowe były proste do realizacji, przejrzyste i funkcjonalne dla pacjenta w codziennym życiu. Realizuje plany żywieniowe oparte na praktycznych rozwiązaniach.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Biorę pod uwagę jego stan zdrowia, preferencje smakowe, tryb pracy oraz możliwości finansowe. Stosując się do tych czynników jestem w stanie zapewnić pacjentowi pomoc na najwyższym poziomie. Kompleksowe podejście to dla mnie priorytet - mówi Natalia Bugla.

"Zdrowy duet" stawia na naturalny proces gubienia zbędnych kilogramów. To właśnie dzięki zdrowym nawykom, stopniowemu wprowadzaniu zmian, wolniejszemu procesowi odchudzania pacjent zyskuje wiedzę na temat zasad prawidłowego żywienia. Żywienia, które staje się dla niego codziennością i pozwala mu utrzymać zdrową sylwetkę na zawsze.

W naszym Centrum preferujemy wolniejszy proces odchudzania, podczas którego zapewniamy organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dzięki temu pacjent uczy się jak jeść, aby widoczne efekty pozostały na stałe - dodaje właścicielka firmy.

Oferta


Oferta Centrum Dietetycznego "Zdrowy duet" skierowana jest do klientów, którzy chcą schudnąć, kobiet w ciąży lub karmiących, osób, które uprawiają różne dyscypliny sportowe oraz zmagających się z chorobami lub alergiami pokarmowymi. Ponadto firma organizuje specjalistyczne szkolenia, konsultacje, warsztaty dla firm, jednostek oświatowych, domów kultury itp.

Szczegółowe informacje dot. oferty "Zdrowego duetu" można znaleźć na stronie internetowej https://zdrowyduet.katowice.pl/ [otwiera się w nowym oknie].

Dlaczego Wodzisław Śląski?

Centrum Dietetyki "Zdrowy Duet" powstało w Wodzisławiu Śląskim ponieważ właścicielka firmy czuje się związana z tutejszą społecznością.

Wodzisław Śląski jest dla mnie bardzo ważnym miejscem. Pochodzę i mieszkam w pobliskiej Połomi. Od najmłodszych lat wszystkie ważne sprawy, i nie tylko, załatwiało się właśnie tutaj. To centrum naszego powiatu. W Wodzisławiu Śląskim chodziłam do szkoły średniej, tu nawiązałam przyjaźnie. Cieszę się, że mogę rozwijać swoje pasje, że mogę pracować właśnie w Wodzisławiu - mówi Natalia Bugla. 

Gdzie znajduje się Centrum Dietetyki „Zdrowy Duet”?

Adres: ul. Mendego 12, 44-300 Wodzisław Śląski
Strona internetowa: www.zdrowyduet.katowice.pl
Facebook: https://www.facebook.com/zdrowyduet
Instagram: https://www.instagram.com/zdrowy_duet/
Numer telefonu: 533 624 046

Jeśli prowadzisz działalność, firmę w Wodzisławiu Śląskim, jeśli chcesz o niej opowiedzieć lokalnej społeczności, daj nam znać. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Pisz na adres: k.makulska@wodzislaw-slaski.pl.