CAS zaprasza na szkolenie z pisania wniosków dotacyjnych

Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do udziału w darmowym szkoleniu pn. "ABC Projektu - jak wnioskować o granty w ogólnopolskim programie NOWE FIO" . Szkolenie odbędzie się 21 grudnia w godzinach od 16:00 do 17:30.

Na szkoleniu dowiecie się:

  • gdzie szukać informacji o źródłach finansowania projektów,
  • od czego zacząć,
  • problemy, cele, działania, wskaźniki, budżet - przekuwanie pomysłu w projekt,
  • jak dobrze „sprzedać” swój projekt oceniającym,
  • kryteria oceny wniosków,
  • najważniejsze aspekty opracowywania wniosków projektowych.

Prowadzący: Mariusz Juszczyk - doradca, konsultant, certyfikowany trener, praktyk działań w NGO. Autor wielu artykułów poświęconych sektorowi pozarządowemu w Polsce i za granicą. Prowadził szkolenia m.in. dla Microsoft Polska, Miasteczka Multimedialnego, Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz dla organizacji pozarządowych z całej Polski.

Miejsce szkolenia: Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, ul. Styczyńskiego 2.

Czas trwania szkolenia: to około 2-2,5 h. Zainteresowane organizacje będą mogły później korzystać także z bezpłatnego doradztwa w tematyce szkolenia.

Zapisy na szkolenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 509 271 987.

Szkolenie organizowane jest dzięki współpracy Centrum Aktywności Społecznej oraz Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego w ramach projektu "Rewolucja technologiczna 3 sektora", finansowanego ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.