UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Bilety na NMNZ również w kasie WCK

Nie tylko online, ale i stacjonarnie w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury można zakupić bilety na 18. edycję Najcieplejszego Miejsca na Ziemi. Wydarzenie odbędzie się w 24 lipca br.

Kasa Wodzisławskiego Centrum Kultury czynna jest na pół godzinny przed seansami Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Cena biletu: 20 zł. Dzieci do 12 roku życia mają wstęp darmowy.

Wyróżnia się następujące rodzaje biletów:
· Pula biletów dla osób z Certyfikatem, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID19 szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej;
· Pula biletów dla wszystkich (w tym osób bez certyfikatu), liczba tych biletów jest ograniczona limitem określonym w obowiązujących przepisach prawa, wprowadzonych przez władze państwowe w związku z pandemią COVID-19.

Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy. Każdy Uczestnik Imprezy zobowiązany jest do przestrzegania aktualnych na dzień Imprezy zasad i warunków bezpieczeństwa epidemicznego określonych w obowiązujących przepisach prawa.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal" poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM". Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl

Program Reggae Festiwalu: 24 lipca (sobota)


17:00 – 18:00 - Rozgrzewka
18:00 – 19:15 - Johny Rockers
19:30 – 20:45 - Dubska
21:00
22:30 - Tabu
22:45 – 00:15 - Grubson
00:30 – 1:45 - Sidney Polak