UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 28. finału WOŚP

12 stycznia 2020 roku będzie miał miejsce 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który tradycyjnie włączy się również Wodzisław Śląski. MOSiR "CENTRUM" szczególnie zaangażuje się w propagowanie akcji "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", która jest autorskim programem Fundacji WOŚP.

W niedzielę, 12 stycznia 2020 r. zapraszamy do Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim na bieg "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ". Start biegu zaplanowano na godzinę 14:00. Start poprzedzi rozgrzewka z FitOlką ok. godz. 13:45.

Około 4 kilometrowa trasa przebiegać będzie ścieżkami Trzech Wzgórz. Mapę z trasą wkrótce opublikujemy na naszym profilu facebookowym: tutaj.

Kto może wystartować? Każdy, niezależnie od wieku! Koniecznością jest weryfikacja w biurze zawodów, które otwarte będzie 12 stycznia w wypożyczalni sprzętu sportowego (zabudowa kontenerowa) w Rodzinnym Parku Rozrywki w godz. 12:30-13:45.

Zapisać możecie się elektronicznie lub bezpośrednio przed biegiem w biurze zawodów. Limit zgłoszeń to 100 osób. Opłatą startową będzie wpłacenie minimum 10 złotych do puszki WOŚP w biurze zawodów w dniu imprezy. Opłata startowa będzie w całości przeznaczona na zadania określone przez WOŚP podczas 28.

ZAPISY ELEKTRONICZNE

REGULAMIN

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Nasz Wodzisław, współorganizatorami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM", Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Wodzisławski Klub Naszej Ziemi oraz Miasto Wodzisław Śląski.

źródło: MOSIR "CENTRUM"