Bicie światowego rekordu guinnessa w ZSP7

9 listopada od 8.00 do 13.30 zgodnie z zapowiedziami w ZSP nr 7 odbyło się wielkie wydarzenie w postaci Bicia Światowego Rekordu Guinnessa w Speedstacks, czyli tzw. "szybkie kubki". W imprezie wzięły udział wszystkie klasy ZSP nr 7 wraz z oddziałami gimnazjalnymi oraz nauczyciele.

Planowana wcześniej liczba układających została powiększona o ponad 140 uczestników, w sumie układało 641 osób i taki też wynik został wysłany do Stanów Zjednoczonych, w celu dalszej weryfikacji. Aktualny wynik Światowego Rekordu to 150.000, jednakże jest on modyfikowany z minuty na minutę i mamy ogromne nadzieje, że po raz trzeci uda nam się pobić ten rekord z innymi szkołami na całym świecie.

Milena Targosz 4a, Karol Kruczek 6b, Szymon Herman 6b oraz Krzysztof Gębski 6b to  uczniowie, którzy cały czas wykazywali się ogromną cierpliwością oraz chęcią pomocy w nauce przy poznawaniu tajników układania szybkich kubków. Uczniowie, którzy jednoznacznie stwierdzili, że było to super doświadczenie, ale też i ciężka praca!