Bezpłatne badania profilaktyczne dla kobiet

Dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim zachęca mieszkanki naszego miasta i powiatu wodzisławskiego do skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji organizowanych w ramach Dni Promocji Zdrowia, organizowanych przez Zakład. W tym roku akcja przebiega pod hasłem "Damy radę menopauzie!".

W ofercie m.in. badania cytologiczne dla wszystkich kobiet, porady fizykoterapeutyczne adresowane głównie do pań z problemem nietrzymania moczu, porady dietetyczne, psychologiczne i porady położnej, dotyczące uwarunkowań procesu menopauzy i profilaktyki zdrowotnej w tym okresie.

Badania i porady udzielane będą w Zespole Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. przy ul. 26 Marca 164 (dojazd możliwy m.in. autobusami komunikacji miejskiej, powiatowej oraz liniami MZK Jastrzębie-Zdrój):

  • w poniedziałek 20 września,
  • w środę 22 września,
  • w poniedziałek 27 września,
  • w czwartek 30 września.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjentkom na badania i porady obowiązują wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu:  533 915 827 od poniedziałku do czwartku od godz. 7:00 do 14:00.

źródło: Starostwo Powiatowe