Bal Księżnej Konstancji w Pałacu Dietrichsteinów

10 lutego przestrzeń Pałacu Dietrichsteinów wypełni się księżniczkami, rycerzami i postaciami z bajek. To za sprawą wydarzenia, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było. Zapraszamy na Bal Księżnej Konstancji – święto pełne kolorów, tańców i dobrej zabawy. W programie m.in. warsztaty robienia słodyczy, animacje, fotobudka i poczęstunek. Do udziału w balu zapraszamy dzieci do 12. roku życia wraz z opiekunami. Start o godzinie 16.

Karnawałowy bal, Bal Księżnej Konstancji, który odbędzie się w majestatycznym Pałacu Dietrichsteinów, będzie niezapomnianą przygodą dla najmłodszych. Zarówno dzieci, jak i opiekunów zapraszamy do tego, aby się przebrać w kostiumy księżniczek, rycerzy lub postaci z bajek.
 
W programie:
  • warsztaty robienia słodyczy, podczas których, uczestnicy wydarzenia będą mogli stworzyć własne, słodkie arcydzieła pod czujnym okiem instruktora,
  • eksperymenty i produkcja lodów z ciekłym azotem, które zaprezentuje Tomasz Dybała z Manufaktury rybnickich lodów rzemieślniczych,
  • animacje, które przeniosą dzieci w świat wyobraźni i uśmiechu,
  • gry i zabawy integracyjne, które pozwolą dzieciom nawiązać nowe przyjaźnie poprzez zabawę,
  • tańce, których nie mogłoby zabraknąć podczas zabawy karnawałowej,
  • fotobudka, która pozwoli uwiecznić wspomnienia z tego wyjątkowego balu,
  • poczęstunek.

Opiekunowie będą mogli odpocząć, zrelaksować się i cieszyć chwilą spokoju w specjalnie przygotowanym "Klubiku rodzica", podczas gdy najmłodsi będą uczestniczyć w przygotowanych dla nich atrakcjach. Wydarzenie rozpocznie się 10 lutego o godz. 16:00 i potrwa do godz. 19:00.

- Bal Księżnej Konstancji dedykujemy dzieciom do 12. roku życia i ich opiekunom. Przed nami niezapomniane chwile, pełne tańca, radości i uśmiechów. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: tańce, gry i zabawy, ciekawe eksperymenty, warsztaty, poczęstunek. Zapowiada się znakomita zabawa! - mówi prezydent Wodzisławia Śląskiego, Mieczysław Kieca.

Regulamin Balu Księżnej Konstancji [otwiera się w nowym oknie].

Organizatorem Balu Księżnej Konstancji jest Wydział Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.