UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Aplikacja, która pokazuje, gdzie zrobić zakupy z dowozem

Zado.pl to nowa aplikacja, na której za darmo można sprawdzić sklepy, które oferują zakupy z dostawą do domu. Lokalne zakupy z dostawą do domu to doskonały pomysł zarówno dla klientów i przedsiębiorców, którzy mierzą się ze spadkiem obrotów w związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce.

Czym jest Zado.pl?

Zado.pl to to nowa aplikacja, na której za darmo można sprawdzić sklepy, które oferują zakupy z dostawą do domu. Aplikację znajdziemy pod adresem internetowym https://www.zado.pl. Dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej zarówno na smartfonach, jak i komputerach. Zasada działania jest bardzo prosta i intuicyjna. Na przejrzystej mapie wyświetlane są placówki, w których możemy zrobić zakupy do domu. Po kliknięciu w oznaczenie, wyświetla się nazwa miejsca, dane kontaktowe, kategorie dostępnych artykułów oraz sposób zamawiania. Sklepy prezentowane są również w formie listy, która umożliwia wyszukiwanie miejsc po kategorii produktów według lokalizacji.

Aby wesprzeć polskich sprzedawców i rolników

Na Zado.pl nie znajdziemy dużych sieci sklepów, lecz małe lokalne sklepy, bazary, placówki prowadzone przez małych przedsiębiorców, dla których najbliższy czas to być albo nie być.

- Chcemy łączyć konsumentów i lokalnych przedsiębiorców. Mamy nadzieję, że w ten sposób realnie pomożemy ludziom dbać o zdrowie i jednocześnie wesprzemy polską gospodarkę – mówi Maja Nogaj, jeden z pomysłodawców zado.pl.

Jak przedsiębiorca może dołączyć do bazy Zado.pl?

Na stronie https://zado.pl/dodaj-miejsce/ znajduje się formularz, który należy wypełnić i odesłać.

Więcej informacji można uzyskać, klikając tutaj.