Wiadomości

Znamy zwycięzców konkursu na najpiękniejszą szopkę

Znamy zwycięzców konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Dyplomy i nagrody do autorów prac powędrowały z rąk prezydenta Mieczysława Kiecy i księdza prałata Bogusława Płonki w czwartek, tj. 19 grudnia w czasie trwania Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Nowy radiowóz dla wodzisławskiej drogówki

Wczoraj, tj. 18 grudnia w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. Jego zakup był możliwy dzięki środkom przekazanym przez miasto Wodzisław Śląski oraz Starostwo Powiatowe.

Wspólna wigilia z mieszkańcami - weź udział

Już po raz trzynasty w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się wspólna wigilia władz miasta z mieszkańcami. To kolejne wydarzenie w ramach tegorocznego Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wszystkich wodzisławian zapraszamy na Rynek w tę niedzielę, 22 grudnia, o godz. 18:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Odszedł Ryszard Kozłowski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu śp. Ryszarda Kozłowskiego - wieloletniego pracownika Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” i Wodzisławskiego Centrum Kultury.