UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Wiadomości

Akademia Rozwoju: program dla kobiet

Program Akademia Rozwoju został stworzony z myślą o kobietach, które mimo trudniejszej sytuacji społecznej i zawodowej, chcą aktywnie działać i zdobywać nowe umiejętności. Do udziału w Programie Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju zaprasza mieszkanki mniejszych miast i terenów wiejskich.

Weekendowe kalendarium wydarzeń w mieście

Przed weekendowym wypoczynkiem w naszym mieście warto zapoznać się z aktualną ofertą kulturalną. Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych planów na najbliższe dni przygotowaliśmy zestawienie imprez i wydarzeń organizowanych w Wodzisławiu Śląskim.

Z uśmiechem świętują siedemdziesiątą rocznicę ślubu

Poznali się w bardzo młodym wieku, ale to nie przeszkodziło im zbudować trwałego związku małżeńskiego i wspólnie przejść przez życie. Mowa o Łucji i Eryku Iksalach, którzy w tym roku świętują siedemdziesiątą rocznice ślubu. Z tej okazji gratulacje jubilatom złożyli prezydent miasta Mieczysław Kieca i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Joanna Kamińska.

Już jutro piknik rodzinny w Parku Miejskim

Już jutro, tj. 3 maja br. w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się piknik rodzinny. Główną atrakcją wydarzenia będzie zagroda zwierząt. Majówkową imprezę poprzedzą oficjalne uroczystości z okazji przyjęcia pierwszej w Europie spisanej konstytucji. To doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas.