UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Wiadomości

Dni Wodzisławia Śląskiego będą na Maxxxa!

Koncerty topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej, bogata oferta warsztatowa, barwne animacje dla najmłodszych - to i wiele więcej atrakcji wpisze się w tegoroczne obchody święta miasta. 51. Dni Wodzisławia Śląskiego zaplanowane są w różnych lokalizacjach miasta i odbędą się 10-12 czerwca.

Zgłoś swojego kandydata do Złotego Wawrzyna

10 sierpnia przypada dzień świętego Wawrzyńca - diakona, męczennika i patrona Wodzisławia Śląskiego. Obchodom święta towarzyszy wręczenie prestiżowej nagrody Złotego Wawrzyna. Kto zostanie laureatem tegorocznej statuetki? Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja br.

Dni Miasta powracają. Sprawdź, co nas czeka

Na tę imprezę czeka wielu wodzisławian. Wpisała się ona w kalendarz miejskich wydarzeń i świadomość mieszkańców. W tym roku, po dwuletniej pandemicznej przerwie, znów spotkamy się podczas święta naszego miasta. W dniach 10-12 czerwca wspólnie będziemy świętować 51. Dni Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Sobotnie obchody Dni Miasta na Rynku

51. Dni Wodzisławia Śląskiego zbliżają się wielkimi krokami. Od 10 do 12 czerwca świętować będziemy w różnych lokalizacjach miasta. Stadion opanują gwiazdy muzyki rozrywkowej, ale atrakcji nie zabraknie także na Rynku. Sprawdźcie, co konkretnie będzie się tam działo w sobotę, 11 czerwca.