Wiadomości

Do Inwałdu z MOSiR

W ramach akcji LATO z MOSiR "CENTRUM" zapraszamy wszystkie dzieci na wycieczkę do Inwałdu, która odbędzie się 20 lipca 2016 (środa).

AKCJA "LATO"

W te wakacje wodzisławianie nie mają powodów do nudy. Z myślą nie tylko o najmłodszych zostały przygotowane ciekawe zajęcia w ramach AKCJI "LATO" – i to na całe dwa miesiące!

Świętuj z "Dziuplą"

Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego "Dziupla"to miejsce dla każdego dziecka i dorosłego, który oczekuje pomocy lub chce pomagać, szuka wsparcia lub jest gotowy wsparcie dawać innym.

Kajakowe szaleństwo

Od 1 do 3 lipca wychowankowie Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego "Dziupla" brali udział w spływie kajakowym na granicznych menadrach odry w Chałupkach - Bohuminie

Studiuj w Rybniku na Politechnice Śląskiej

Stając przed wyborem uczelni i kierunku studiów, najczęściej bierzecie pod uwagę zawartość oferty edukacyjnej, profesjonalizm kadry naukowej, perspektywy rozwoju osobistego i przyszłego zatrudnienia...

Teatralny start wakacji w bibliotece

Lato trwa. Miejskie jednostki mają dla najmłodszych wiele ciekawych propozycji na wakacyjne tygodnie. Sprawdźmy, co dzieje się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Wakacyjne zmiany w WCK

W związku z planowanymi remontami w okresie wakacyjnym, od początku lipca kasa Wodzisławskiego Centrum Kultury jest nieczynna.