Wiadomości

Już jutro piknik rodzinny w Parku Miejskim

Już jutro, tj. 3 maja br. w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się piknik rodzinny. Główną atrakcją wydarzenia będzie zagroda zwierząt. Majówkową imprezę poprzedzą oficjalne uroczystości z okazji przyjęcia pierwszej w Europie spisanej konstytucji. To doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas.

Weekendowe kalendarium wydarzeń w mieście

Przed weekendowym wypoczynkiem w naszym mieście warto zapoznać się z aktualną ofertą kulturalno-sportową. Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych planów na najbliższe dni przygotowaliśmy zestawienie imprez i wydarzeń organizowanych w Wodzisławiu Śląskim.

W sobotę zrób zakupy na Ekobazarze

W sobotę, 30 kwietnia od godz. 9:00 będzie można nabyć ekologiczne produkty od lokalnych wystawców. Pieczywo, kiszonki, wędliny, sery, pasty, miód, to tylko niektóre z nich.

3 maja piknik rodzinny w Parku Miejskim

We wtorek, 3 maja br. w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się piknik rodzinny. Majówkową imprezę poprzedzą oficjalne uroczystości z okazji przyjęcia pierwszej w Europie spisanej konstytucji. Główną atrakcją wydarzenia będzie zagroda zwierząt. To doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas.

Od 28 kwietnia PSZOK będzie nieczynny

Służby Komunalne Miasta w Wodzisławiu Śląskim informują, że od czwartku, 28 kwietnia br. do soboty, 30 kwietnia br., Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Marklowickiej 21 F będzie nieczynny dla klientów. Utrudnienia związane są z rozpoczynającą się przebudową PSZOK-u.