Wiadomości

Piękne Anioły znów w akcji

Działalność Stowarzyszenia Piękne Anioły przywraca wiarę w ludzi. Tym razem przekonała się o tym rodzina Koleczko z Radlina II, która parę miesięcy temu straciła cały swój dorobek.

Kurs tańca towarzyskiego w WCK

Chcielibyście nauczyć się tańczyć, ale nie wiecie jak zacząć? Regularnie śledzicie poczynania tancerzy w popularnych programach rozrywkowych i marzycie, by poruszać się w rytmie salsy, rumby lub innego latynoamerykańskiego tańca? A może chcielibyście spróbować czegoś bardziej klasycznego, na przykład walca?

Festyn OSP Radlin II już w sobotę

W ten weekend w naszym mieście odbędzie się impreza, podczas której Ochotnicza Straż Pożarna Radlin II będzie świętować 15-lecie współpracy ze strażakami ze Sbor Dobrovolných Hasičů w miejscowości Orlova.

Darmowe zajęcia dla mieszkańców

Szkoła dla dorosłych „SEI” w Wodzisławiu Śląskim (niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej) organizuje warsztaty dla chętnych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.

Nowe wydanie Gazety Wodzisławskiej

Zapraszamy do lektury nowego numeru Gazety Wodzisławskiej. We wrześniowym wydaniu przeczytacie między innymi o innowacjach w edukacji, reorganizacji w Urzędzie Miasta, rewitalizacji dworca kolejowego, remontach dróg, jubileuszach, Oktoberfest Wodzisław Śląski i innych nadchodzących wydarzeniach w naszym mieście.