UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Wiadomości

Ratownicy WOPR poszukiwani

Sezon kąpielowy na wodzisławskim „Balatonie” rozpocznie się za kilka miesięcy. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Centrum” właśnie ogłosił nabór dla kandydatów na ratowników WOPR.

Darmowe porady prawne już 6 marca

W najbliższy poniedziałek, 6 marca, zapraszamy do skorzystania z darmowych porad prawnych w Galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia”, zlokalizowanej na naszym rynku.

Zawodnicy KSW "Boxing Odra" wsparli #760kgNA760lat

Kolejną grupą, która włączyła się w obchody jubileuszu 760-lecia miasta i akcję #760kgNA760lat, są bokserzy z Klubu Sportów Walki "Boxing Odra" Wodzisław Śląski. 38,94 kg karmy na rzecz bezdomnych zwierząt, którymi opiekuje się Stowarzyszenie "Koty, Psy i My", przekazał do Biura Prezydenta Miasta trener Zbigniew Kicka. Do zebrania tony pokarmu brakuje już tylko kilku kilogramów.

Zapraszamy na Dzień Kobiet w ZUS

6 marca rybnicki Oddział ZUS organizuje cykl szkoleń w ramach „Dnia Kobiet w ZUS”. Odbędzie się wtedy bezpłatne szkolenie m.in. z zakresu zasiłku macierzyńskiego oraz zatrudniania niań w ramach umowy uaktywniającej. Ponadto swoje wystąpienie będzie miał też lekarz onkolog, fizjoterapeuta i psycholog.

Ogłaszamy datę 48. Dni Wodzisławia Śląskiego

Tegoroczne, 48. Dni Wodzisławia Śląskiego odbędą się w dniach 9-11 czerwca! Główne atrakcje związane z trzydniowym świętem miasta będą miały miejsce, dokładnie jak rok temu, na rynku oraz stadionie miejskim przy Bogumińskiej.